fbpx

Оголошено результати поєдинку Усик- Брієдіс

27 січня відбувся бій 1/2 фіналу Всесвітньої боксерської суперсерії у важкій вазі. У Ризі (Латвія) на рингу зустрілися: чемпіон світу за версією WBO українець Олександр Усик і чемпіон світу за версією WBC латвієць Майріс Брієдіс.

Поєдинок визначив володаря відразу двох чемпіонських титулів – WBO і WBC, а також фіналісти першості. У чвертьфіналі Усик переміг технічним нокаутом німецького боксера Марко Хука, а Бріедіс за очками виявився сильнішим за кубинця Майка Переса.

Олександр Усик (31 рік): провів 13 боїв на професійному рингу. Всі 13 він закінчив своєю перемогою (11 – нокаутом).

Майріс Брієдіс (33 роки): провів 23 бої на професійному рингу. У всіх 23-х він виграв (18 – нокаутом).

Переможцем бою Усик – Брієдіс став українець. У поєдинку відбулися всі 12 раундів.

За одностайним рішенням суддів переміг Олександр Усик: 114:114, 115:113, 115:113.