fbpx
Спорт
Одного з найпопулярніших футболістів світу визнали терористом

Легенда збірної Єгипту та всього африканського футболу Мохамед Абутріка ризикує отримати серйозний тюремний термін. Суд Каїра включив 38-річного екс-форварда “Аль-Ахлі” у список організацій та осіб, які вважаються терористами, інформує Marca.

Влада Єгипту звинувачує Абутріку у фінансуванні терористичної організації “Брати мусульмани”. Зірковому гравцеві заборонено покидати територію Єгипту до завершення судового процесу, а також в Абутріки вилучили паспорт.

У 2012 році Абутріка публічно підтримав на виборах майбутнього президента Єгипту Мурсі, кандидата від “Братів мусульман”, який був скинутий через рік після військового перевороту.

Відзначимо, що Абутріка вважається, одним з найкращих гравців в історії африканського футболу. Він двічі вигравав КАН зі збірною Єгипту, а у складі “Аль-Ахлі” п’ять разів завоював Лігу чемпіонів КАФ. У 2007 та 2008 роках Абутріка визнавався найпопулярнішим гравцем світу за результатами дослідження Міжнародної федерації футбольної історії і статистики (IFFHS).

Читайте також: СБУ впустила Корольову в Україну

Джерело.

facebook