fbpx
Події
Облаштування “Стіни” на Харківщині, виявляється, вже завершується

Голова Державної прикордонної служби України Віктор Назаренко повідомив, що відомство завершує роботи зі створення інтелектуальної моделі охорони державного кордону з РФ у Харківській області, роботи тривають у Сумській і Луганській областях.

“На сьогодні ми завершуємо всі планові заходи в Харківській області, вже почали роботи в Сумській і Луганській областях”, – розповів глава Держприкордонслужби в ексклюзивному інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна“.

Він нагадав, що у 2015 році уряд затвердив відповідний план облаштування кордону, він розрахований на три роки.

“З середини 2015 року і до сьогоднішнього дня ми облаштували понад 273 км протитранспортних ровів, 47 км контрольно-слідових смуг, 83 км загороджувального паркану, 153 км рокатних доріг”, – розповів В.Назаренко.

За словами глави прикордонного відомства, на поточний рік бюджетом передбачено 200 млн грн на цю програму, що становить 17% від запланованого. “На сьогодні ми отримали близько 30 млн і використовуємо кошти на цей проект. У 2015 році було виділено 400 млн, а це загалом 40% від запланованого. З цим і пов’язуємо не надто швидке просування цього проекту. Але він все одно потрібен, ми його будемо реалізовувати”, – сказав В.Назаренко.

Він повідомив, що на облаштованих ділянках кордону порушення кордону зведено до нуля, і це підтверджує ефективність проекту.

Читайте також:   Рада на наступному тижні може проголосувати за введення візового режиму з Росією

Джерело.