fbpx
Дозвілля
Нумерологія: як прізвище чоловіка впливає на ваше життя

Ім’я та прізвище людини можуть впливати на її життя. Нумерологи стверджують, що, якщо ви після шлюбу берете інше прізвище, дещо в вашому житті може змінитися.

Як визначити енергію прізвища? Подивіться в таблицю і складіть всі числа, яким відповідає кожна буква вашого прізвища. Якщо підсумкове число вийшло двозначним, наприклад, 12 або 23, складіть ці цифри і дивіться підсумковий результат. Наприклад, 12 = 1 + 2 – 3 (дивитися 3). Є три винятки – якщо у вас вийшло число 11, 22 або 33 – Не складайте цифри а відразу дивіться розшифровку їх значення.

1 – Ви – полководець в душі. Незламний характер і прагнення перемогти множать ваші реальні сили в кілька разів. Ви ніколи не розгубитеся у важкій ситуації і завжди придумаєте, як вчинити, та ще й досягнете найкращого результату.

2 – Ніжна і безконфліктна людина, ви легко впишетеся в будь-який колектив. Вас люблять друзі і рідні за ваш м’який і добрий характер. Саме ви здатні примирити ворогуючих колег на роботі і рідних вдома, і в цьому ваш справжній талант.

3 – Ви яскрава і творча особистість, причому, знаючи це, ви не зазнається, а легко і весело спілкуєтеся в будь-якому колі. Вашому почуттю гумору можна тільки заздрити. Ви – душа компанії.

4 – Людина-практик, яка звикла і любить багато працювати. Робота приносить вам задоволення, і ви не уявляєте, як можна не любити свою справу. Ваші виваженість і логіка роблять вам честь як в кар’єрі, так і в особистому житті.

5 – “Хто не ризикує, той не п’є шaмпанське”, – ось ваше життєве кредо. Ви завжди готові ризикнути заради цікавої мети, змінити своє життя з ніг на голову, і це не завдасть вам особливого дискомфорту. Розмірене тихе життя точно не для вас.

Читайте також: П’ятнадцять років збігло у Італії і залишилася велика пустка в хаті й у душі Марії, а ще — євро на рахунку в банку

6 – Ви – прагматик до кінчиків пальців. Вам потрібно чітко знати, що і навіщо ви робите, і прорахувати всі можливі наслідки. Навіть в особистому житті ви не кинетеся у вир з головою і не готові будувати рай в “халупці”. Ну, хіба що “халупа” стане початком вашої бізнес-стратегії.

7 – Вам завжди цікаві нові області знань, ви легко і з задоволенням її освоюєте. У вас виходить будувати бізнес, тим більше, що керівництво над людьми вам дуже до смаку. Вас можна іноді назвати занудою через схильність копатися в кожній деталі, але зате ваша справа буде працювати як годинник завдяки такому підходу.

8 – Ви вмієте і любите робити гроші. Там де звичайна людина бачить проблему, ви вже обмірковуєте, як заробити на її вирішенні. Якщо пам’ятаєте, саме так почав свій бізнес мільярдер Річард Бренсон.

9 – Ви – великий романтик, але практична сторона життя вас часто засмучує і пригнічує. Вам потрібен сильний партнер, який займеться вирішенням приземлених проблем за вас, а ви будете його любити і надихати, як справжня муза.

11 – Людина-лідер, ви не можете і не хочете стояти на місці. Досягнувши кар’єрних вершин в одній сфері, ви цілком здатні переключитися на іншу і здобути перемогу і там. Вам з радістю підкоряються, адже ви вмієте надихнути оточуючих на великі справи.

22 – Ви відмінно можете організувати будь-який процес, ви можете логічно і чітко обґрунтувати найближчі і стратегічні цілі і завдання тим, з ким працюєте або живете. При цьому ви добра людина і завжди готові безкорисливо допомогти нужденним.

33 – Педагогічний талант – ваша провідна риса. Ви можете не працювати вчителем, але вміння знайти підхід до будь-якої людини і пояснити їй те, що необхідно, у вас не віднімеш. З вами легко і приємно спілкуватися.