fbpx
Дозвілля
Ну і йди! Куди подалі! — Карина сердито жбурнула телефон в стіну. Нещасний апарат такого поводження з собою не витримав і розлетівся на друзки. — Теж мені, принц на білому коні знайшовся! Та я таких ще сотню знайду, якщо не дві!

Сумувала дівчина через вельми поширену причину — її покинув хлопець. А вони і зустрічалися всього-на-всього два місяці… Невже Карина могла так швидко йому набриднути?

Поводилась вона пристойно, на побаченнях мило посміхалася і не дозволяла собі нічого зайвого. Може, причина саме в цьому? Скромні дівчата нікому не подобаються?

— Так забий ти на нього, — безуспішно намагалася надоумити дівчину сусідка по кімнаті. — Іспит через два дні, а ти до підручників навіть не торкалася. Вилетиш з третього курсу, то що будеш робити?

— Не твоє діло, — зневажливо фиркнула Карина. Сусідка їй ніколи не подобалася, і сам факт того, що вона лізе в чужі справи, неймовірно її дратував.

На наступний день в інституті дівчина постійно ловила співчутливі погляди подруг. Треба ж, таку розумницю і красуню кинули. Карині терміново довелося вигадувати достовірну історію.

— Це було наше спільне рішення, — стискала дівчина плечима. — Ми одне одному не підходимо, Женя дуже нудний. Та й взагалі, — знизила голос до шепоту Карина, — я зустріла іншого. Але це тільки між нами.

— Звичайно-звичайно, — зацікавлено блищали очима подруги. — Ми все розуміє. А він який?

— Класний, — сліпуче посміхалася Карина, не знаючи, як описати неіснуючого хлопця. — Ми зустрілися в клубі і все ще так якось не зрозуміло…

Подруги вимагали у дівчини обов’язково познайомити їх із загадковим обранцем. Але Карина нічого не обіцяла…

Іспити пройшли досить буденно. Пара трійок, одна четвірка — для дівчини досить не поганий результат, особливо, якщо врахувати рівень її підготовки. Настрій псувало інше — вона знову зустріла Женю, причому, у того вже була нова дівчина. А Карина одна… Ні, так не піде! Якщо хлопцям не подобаються хороші дівчата… То вона стане поганою.

У популярному клубі яблуку ніде було впасти. Карина, одягнена в дуже відритий одяг, ловила на собі захоплені погляди. І, хай йому грець, їй це подобалося!

Через годину до неї підійшов дуже симпатичний чоловік і запропонував продовжити спілкування в більш тихому і спокійному місці. Карина розуміла, що йти кудись з незнайомою людиною — вершина безумства, але душа вимагала продовження банкету.

Білосніжна Audi швидко доставила їх до приватного будинку, більше схожого на мініатюрний замок. Дівчина тільки й встигала кидати захоплені погляди на приголомшливі види, а чоловік цілеспрямовано вів її в свою спальню.

Коли Карина, нарешті, це усвідомила, було вже пізно. Двері зачинилися на ключ. Дівчина хотіла обуритися і вимагати, щоб він її випустив, але перелякано замовкла, побачивши в руках чоловіка мотузку.

— Так, ти правильно зрозуміла, я тобі не відпущу, — хижо посміхався «гостинний» господар, стискаючи в руках шнур. — Ти була такою безтурботною… Пішла з абсолютно незнайомою людиною… Нікому нічого не сказала…

З кожною фразою він робив крок вперед. Карина відступала, поки не вперлася в стінку. Їй було дуже страшно! Вона заплющила очі, подумки лаючи себе за свою необачність…

— Та я пожартував, — поруч з дівчиною пролунав глузливий голос. — Вирішив дати тобі урок на майбутнє, щоб задумалася, чим може обернутися твоя поведінка. Іди, я відкрив двері.

Карина повільно підійшла до дверей, кожну секунду озираючись на чоловіка. Він демонстративно посміхався, розвалившись у кріслі. Дівчина смикнула ручку, та піддалася. Не вірячи своєму щастю, Карина рвонула до виходу, мріючи забратися якомога далі від цього місця. Таксі їй вдалося зловити тільки через півгодини, і чомусь вона навіть не задумалася, що можна просто викликати машину…

З клубами Карина зав’язала і взялася за навчання. На одному із студентських заходів вона познайомилася з гарним хлопцем, за якого через два роки і вийшла заміж.

Фото ілюстративне.