Без рубрики
Нові відео подробиці загадкового зникнення львів’янина під Києвом

Станом на 9.00. 07.04.2016 р. Тараса Позднякова, якого вже оголосили в розшук по всій Україні, все ще не знайшли.

Колеги припускають, що Позняков їхав на співбесіду.

У Львові колеги Тараса Познякова, який працював в одному з районних судів, розповіли, що напередодні поїздки він узяв одноденну відпустку. Колеги припускають, що Тарас шукав більш вигідної пропозиції, у суді він працював консультантом і мав невисоку зарплатню, тож у столицю їхав найпевніше на співбесіду.

Тим, що в попутники взяв незнайомих людей, колеги здивовані. Авто, на яке найімовірніше зазіхнули злочинці, Тарасу купили батьки ще у 2007 році. У родині він єдиний син.

“Всі дивуються, для чого невідомих людей через Інтернет. Він абсолютно врівноважений, адекватний, скромний, веселий хлопець, не конфліктна людина. Я виключаю, що він міг мати якісь неприємні ситуації, чи ворогів”, – каже заступник голови Шевченківського райсуду Львова Василь Кавацюк.

Читайте також: Зниклого водія BlaBlaCar досі не знайши(Основні версії розвитку подій на 8:20 06/04/2016).

До пошуків долучились слідчі та кінологи. Поки одні передивляються відео з камер спостереження, інші – прочісують територію району. Пошуки тривають третій день.

Як відомо, 4 квітня хлопець виїхав зі Львова до Києва на власному авто разом із попутниками. Їх знайшов через сервіс BlaBlaCar. До столиці авто так і не доїхало. Родичі, друзі та волонтери в той самий день почали шукати хлопця власними силами. Прочісували територію поблизу села Бобриця на Київщині. Саме в ньому востаннє відеокамери зафіксували авто Тараса, однак, рухалося воно в протилежному напрямку від столиці. Попутників, що записалися на поїздку з Тарасом знайшли. Обидва кажуть – у той день зі зниклим хлопцем навіть не зустрічалися, хто поїхав із Тарасом – не знають.

Читайте також: Як під Києвом шукають хлопця зі Львова, який зник разом з машиною (фото, відео).

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook