fbpx
Дозвілля
Ніна Матвієнко вирушить у турне з молодим європейцем (фото)

Живій легенді – Ніні Матвієнко та її таланту аплодували в Мексиці, США, Канаді, Чехії, Польщі, Угорщині, Фінляндії, Кореї, Франції… Голосом Ніни співає й плаче Україна, але, окрім яскравого співочого хисту, вона має талант драматичної актриси.

Режисери охоче запрошують її до зйомок, вистав та документальних фільмів. У репертуарі співачки переважають українські народні пісні та є і твори сучасних українських композиторів. Нова сторінка творчості Ніни Матвієнко – співпраця з молодим бельгійським співаком Полем МанондІзом, який нещодавно переїхав до України.

Читайте також:БАНДА, ЯКА ЗНИЩУЄ НАРОД: МАТВІЄНКО ЗАПРОПОНУВАЛА ВІДПРАВИТИ НАРДЕПІВ У ВІДПУСТКУ НА ДОНБАС

Ніна Матвієнко зізнається: її вразили харизма і щирість молодого співака. Саме українська співачка відкрила його талант і тепер виводить на велику сцену – українську, європейську і світову. Разом вони співатимуть на великому сольному концерті 19 листопада. А до того – теж разом вирушають у турне Україною.

«Я не хочу розкривати секретів, але у нас буде театр тіней під колискову, будуть невеличкі роботи Марії Приймаченко. І робилося все так, щоб через дітей колискова впливала на дорослих.

Будуть і сюжети з Майдану через колискову… Ми хочемо підняти дух дитини, матері, батька, щоб вони знали, що материнство – це є рід великий, щоб ми сьогодні не проспали Україну»

spivak

Джерело.