fbpx
Дозвілля
Німецька співачка LinA присвятила пісню Україні, її відео – це хронологія подій після Революції Гідності

Німецька співачка LinA українського походження завжди підтримує Україну.

Раніше вона присвятила Україні пісню „Єдина Україна – Україна вільна“, яку написала під час розстрілу Небесної сотні. Це пісня задля єднання всієї України.

А зараз LinA відзняла відео на пісню „Я не хочу“. Ця пісня – це наче обіграна документальна хронологія подій останніх років після Революції Гідності.

В першу чергу для політиків співачка хотіла донести посилання з пісні „Не зрадьте ж Україну!“, а для українців з усього світу – пісенне посилання “Не забудьмо, де є наша рідна земля, а це – Україна! Маємо допомагати нашій країні та один одному – в цьому наше єднання і сила!“

Тому і пише LinA у відео листа додому – в рідну Україну, якого отримують рідні і дуже радіють, ніжно прикладаючи його до серця.

Співачка перевтілилася в образ України, щоб показати все горе, яке пережила країна та наш народ за останні роки, роки війни.

LinA – Я не хочу – ПРЕМ’ЄРА

Важливу роль у постановці відіграють двері, які метафорично показують кордон України, за якими вже знаходиться чужа земля. Україна спершу є щасливою і в сонячний день бавиться з безтурботними дітьми (своїм народом). Як раптом на її дім нападає агресор, приносить із собою зброю, руйнує все, вбиває… Україна не в силах вчасно захиститися – певно, що момент неочікуваності нападу зіграв в цьому свою фатальну роль! Яскраве денне сонце над Україною змінюється на дощ, небо стає сірим і похмурим… Україна вдягає тоді траурне вбрання, вона оплакує всіх загиблих від цієї нав’язаної їй війни – вона в розпачі від людських втрат як серед мирного населення, у т.ч. дітей, так і серед захисників України різних національностей, медиків, волонтерів, а також пасажирів збитого літака. Сотні фотографій загиблих і покалічених людей, які падають з неба, Україна прикладає до серця, а на її очах бринить сльоза. Вона нічого так більше не бажає, як лише миру на своїй землі і для свого народу! Тому Україна знаходить в собі сили протистояти та захистити свій народ і вигнати загарбника зі зброєю із своєї хати і захиститися від його зловіщої пропаганди! На кінець пісні співачка LinA з дітьми пускає голубів миру – таким вона бачить майбутнє України – мирним і щасливим.

Читайте також: НІМЕЦЬКА СПІВАЧКА LINÀ ПРИСВЯТИЛА ПІСНЮ УКРАЇНСЬКИМ ГЕРОЯМ І В ДЕНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ ПРИВІТАЛА НЕЮ УСІХ ЗАХИСНИКІВ ЦІЛІСНОСТІ УКРАЇНИ

Пісня LinA „Я не хочу“ – це насамперед пересторога всім заплутаним, хто зрадив Україну. Заклик схаменутися і збагнути жахіття своїх вчинків проти України і українського народу і покаятися перед країною. Добро, любов, шана, терпіння, єднання переможуть обов’язково!