fbpx
Без рубрики
Німецька співачка LINÀ присвятила пісню українським Героям і в День Національної Гвардії привітала нею усіх захисників цілісності України

Авторка і співачка LINÀ з українським корінням записала в Німеччині пісню «Єдина Україна – Україна вільна», яка підтримує цілісність нашої країни.

Ця пісня була написана під враженнями від подій Майдану, анексії Криму, а також початком військових дій на Сході України.

Авторка і співачка повідомляє, що пісня «Єдина Україна – Україна вільна» присвячена Україні, її вільному народу і всім її Героям, відомим і невідомим, які стоять на захисті української держави.

Своєю піснею LINÀ хоче морально підтримати в тяжкі часи український народ і подякувати всім захисникам за їхню відвагу і патріотизм та надихнути їх на подальший захист України до переможного кінця! Низький уклін усім новітнім Героям України!

У відеокліпі до пісні LINÀ «Єдина Україна – Україна вільна» показана відбудова України, в основу якої покладена реальна пронизлива історія однієї донецької бабусі. Ця історія була показана в одній з німецьких передач «Закордонний часопис», яка не дала потім спокою: одна бабуся з Донецька втратила через війну все, її сини, які захищали Україну загинули, її будинок зруйнований вщент. У неї немає більше нічого, але вона все-одно не падає духом і не втрачає надію. Вночі вона спить у приміщенні старого вокзалу разом з іншими, які теж втратили дах над головою, а вдень власноруч відбудовує свій дім. Це дім її дитинства, де вона сама народилася і де були народжені її діти. Це дім, фундамент якого зберігає її спогади про щасливе життя в Україні. Тому, не зважаючи ні на що, вона хоче відбудувати його. Адже вона не відступає і, відбудовуючи свій будинок, вона підтверджує свою власну ідентичність. Вона є як символ сильної української жінки, котра не озирається з докорами в минуле, а сприймає тернистий шлях до миру і спокою в своїй країні як повагу до її спогадів, як мрію про щасливу Україну.

Співачка LINÀ ділиться своїми враженнями: «Ця бабусю, яка втратила все, але тільки не надію на мир в Україні, котра настільки сильна духом, що навіть в такому похилому віці власноруч відбудовує свій зруйнований будинок голими руками – це є свідченням її найзаповітнішого бажання скоріше повернутися до нормального, мирного життя, яке вона ще нещодавно мала в Україні. Ця історія мене настільки зачепила, що коли я уявила собі всі переживання цієї бабусі, у мене покотилися сльози… Сльози болю за мою країну, але разом з тим і сльози радощів, що у нас такі сильні, нічим незламні люди! Адже це саме і є надія для України – наші такі прекрасні люди! Мені одразу ж захотілося показати цю проникливу історію в кліпі на мою пісню.

Я вигадала до неї її логічне продовження – відбудова будинку це зокрема, а в цілому – це і відновлення державності, яка похитнулася в кризових регіонах України і як символ цього – відновлення нашого прапору! Саме тому і дошивають наші люди прапор України, який згорів наполовину, тим, що вони знайшли в жовтих та блакитних/синіх кольорах після руйнувань, і тим, що вони можуть віддати з себе. Дівчинка віддає на відновлення прапору свою синю стрічку, знявши його з волосся, а маленький хлопчик – свою синю футболку. Сусіди приносять хто жовту хустку, хто рушник, а хто кусок вцілілої скатертини чи завіски. Навіть блакитний ошийник з собаки віддають для прапора. В кінцевому результаті загальними зусиллями вдається відбудувати не тільки будинок для бабусі, а і повністю зшити прапор України зі шматочків! Після чого прапор сміливо розвивається над Берлінською стіною, яка колись розділила на десятиріччя Німеччину і її нарід, чисельні родини, близьких та друзів. Берлінська стіна є символом жорсткого, злочинного радянського режиму, який загубив безліч життів. Я провела паралелі між Німеччиною та Україною, що як і Німеччину розділили тоді, сьогодні поціновувачі радянського намагаються розірвати і розділити Україну. Ось саме тому і майоріє переможно наш по шматочкам зшитий прапор над Берлінською стіною, як над пережитком радянського минулого.»

Реклама