fbpx
Дозвілля
Нічого святого не залишилося: “Миллион алых роз” Пугачова сплагіатила (відеофакт)

У мережі вказали на разючу подібність відомого хіта знаменитої російської співачки Алли Пугачової “Миллион алых роз” з піснею іранської співачки Гугушев, написаної і виконаної на 13 років раніше.

Відзначимо, що пісня “Миллион алых роз”, написана на вірші Андрія Вознесенського і покладена на музику Раймонда Паулу, стала однією з найпопулярніших пісень 1980-х і міцно увійшла в репертуар Пугачової.

З часу її прем’єри в “Новорічному атракціоні” 2. січня 1983 року, практично жоден сольний виступ співачки не обходився без виконання пісні під кінцівку концерту, на “біс”, нерідко в спільному виконанні з глядачами в залі.

Однак в мережі знайшли пісню 1969 року в виконанні іранської співачки Гугушев, в якій легко впізнається знайомий мотив.

Користувачі мережі тут же взялися коментувати несподівану знахідку: “Це катастрофа всіх моїх дитячих вражень від 1982 року!”, “Крадуть все і називають своїм ім’ям”, “Ось де плагіат !!! І все норм, таке враження, що вся культура росіян – суцільний плагіат !!! “.

У свою чергу скандал зачепив і автора музики – композитора Раймонда Паулса. У коментарі одному з Російських ЗМІ він вже спробував виправдатися.

Читайте також: У Британії скандал через шкіряні штани прем’єра Терези Мей

Джерело.

facebook