fbpx
Спорт
Нескорені везуть з Гааги 16 медалей

Українська збірна 22 квітня завершила змагання в Гаазі з 16 медалями, з яких 5 золотих, 5 срібних та 6 бронзових.

По дві нагороди здобули: Віктор Легкодух – “золото” та “срібло” у штовханні ядра та веслуванні відповідно, Ігор Галушка “золото” і “срібло” у двох видах веслування, Андрій Бадарак – “золото” та “бронзу” у плаванні.

Проте найголовніше, що зробили українські Нескорені – вони боролися за Україну в очах світу.

“Ми дякуємо за той прийом, який отримали у Гаазі, за підтримку у кожному слові і кожних обіймах, за те, що всі тут присутні поділяють наш біль і нашу віру у перемогу!” – ідеться в повідомленні українських “нескорених”.

“ Ми зараз часто під час зустрічей з вами говоримо, що нам потрібна зброя, кошти, підтримка нашої країни. Але найбільше я хотів би просити, щоб світ не мовчав! Ви роз’їдетеся по всьому світу після “Ігор нескорених” і знатимете, що в Україні є частина вашої сім‘ї. Ми будемо далі боротися, ми віримо в нашу перемогу!” – звернувся до присутніх психотерапевт нашої команди Валерій Чоботар.

Сергій Калитюк наголосив на тому, що Юлія Паєвська в російському полоні і попросив долучитися до її звільнення.

“Ви маєте знати про Діму: з його тpавмою він міг не йти на війну, його б не взяли у війська, але коли Росія вторглась у лютому в нашу країну, Діма пішов захищати нашу країну! За кілька днів до того, як його не стало, Діма знову був поpанений, але недолікувався і повернувся до своїх хлопців на позиції. Це і є нескореність!” – заявили українські спортсмени збірної Invictus Games, згадавши тренера Дмитра Сидорука, який вiддав життя за Україну 5 квітня 2022 року в м. Попасне Луганської області.

Фото: Новинарня.

04/23/2022