fbpx
Дозвілля
Нереально худа: Анфіса Чехова в купальнику здивувала новими формами (фото)

Телеведуча Анфіса Чехова продовжує дивувати своїх шанувальників результатами стрімкого схуднення. Знімками вона ділиться в Instagram.

Перші результати схуднення Анфіса продемонструвала в Португалії, куди літала разом зі своїм чоловіком. Тоді її похвалили за оновлені форми і розкритикували за великий купальник.

На цей раз телеведуча відправилася з сином в Іспанію і для пляжного відпочинку обрала відповідний купальник.

“Ви мені писали під фото з Португалії, що мої купальники стали  великі! Я пішла і купила новий. Чи не великий тепер? Гей, що скаже мій модний Інста вирок?” – Поцікавилася Анфіса.

На фото видно, що телеведуча виконала чимало роботи над собою, тому що результати схуднення дивують.

“Чудово”, “Просто супер”, “Дуже добре виглядаєте”, “Анфісо, поділіться секретом, як можна худнути так, що б груди залишалася того ж розміру?”, “Чудово виглядаєте”, “Ви ж завжди завзято писали і говорили, що не піддастеся на всякі новомодні схуднення і не будете, як всі, що ж ви самі себе то і обманювали? Ох як захотілося бути стрункою і худенькою”, “а може це не новомодне схуднення, а просто турбота про здоров’я! Анфіса відмінно виглядаєте! Синій вам йде”, “Ні не великий! дуже вам личить!”, “Ви прекрасні”, – захоплюються шанувальники.

Читайте також: АНФІСА ЧЕХОВА СТАЛА ВДВІЧІ СТРУНКІШОЮ (ФОТО)

Джерело.

Реклама