fbpx
Дозвілля
Немає сенсу витрачати коштовні емоції на металевого штурпака: поради від Фрейму для леді розділили українців

Українська телеведуча і багатодітна мама Ольга Фреймут анонсувала прем’єру нового шоу уривком із власної книги з етикету, пише  “Обозреватель”.

Наведений шматочок тексту в Instagram розділив коментаторів-українців на два табори. Одні вважають, що ведуча була серйозна і засуджують її за дивні поради, інші захоплюються почуттям гумору та дякують за ідею.

Наприклад, Ольга радить не ридати “як плакальниці”, інакше “почервоніє шкіра, вистрибнуть соплі, обличчя помнеться, як ложе купе після прибуття на станцію”.

“Якщо ваші сльози не подіяли на адресата – витягніть носовичок із вашими ініціалами та скажіть наступне: “Цвіте льон. Ця алергія… Даруйте”, – пише зірка.

Читайте також: У мене були стосунки із Тіною Кароль: на “Голосі” виступив екс-бойфренд зіркового тренера(відео)

Не залишили без уваги зірку і “Рагу.лі”. Відомий паблік у Facebook гостро пройшовся по творінню Фреймут.

“Схоже, таке шоу, яке я буду дивитися, це шоу від “богині етикету” Олі Фреймут. І книгу незайвим буде перечитати, але виключно наодинці із собою, а то раптом заржеш так, що “вистрибнуть соплі” і буде незручно. Як несправедливо: пише як правильно плакати і водночас своїм маразмом навмисне доводить до сліз. Щоправда сліз сміху”, – сказано в коментарі.

Прем’єра “Від Пацанки до Панянки” вже в середу , 21 лютого , 19.00, Новий канал… Клаптик моєї книги з етикету . Обов’язково допишу… але поки: Як правильно плакати : 1) Плачте тільки перед тим, хто того заслужив. І так, щоб сльози подіяли на результат. Перед жінками не рюмсайте ніколи. Тільки перед чоловіками. І бажано впливовими. 2) Плачте беззвучно. Як Віра Холодна в німому кіно. Щоб чутно було лише як тече сльоза. 3) Ваші вії мають бути намальовані водостійкою тушшю. Якщо раптом це звичайна туш, припиняйте плакати, матимете комічний, а не фатальний вигляд. 4) Оберіть напівтьмяне місце, поверніться до чоловіка привабливішим профілем і заплачте. Якщо ридатимете, як плакальниця, почервоніє шкіра, вистрибнуть шмарклі, лице зімнеться, як постіль у купе після прибуття на станцію. 5) Якщо ваші сльози не подіяли на адресата – витягніть носовичок із вашими ініціалами і скажіть щось таке: «Цвіте льон. Ця алергія… Даруйте». Немає сенсу витрачати коштовні емоції на металевого штурпака.

Публикация от FreimutOlia (@freimutolia)