fbpx
Технології
Неймовірна літаюча камера дрон для селфі (відео)

Першого разу камера від Zero Zero Robotics з’явилася на початку цього року. Після збору коштів в розмірі понад $ 25 мільйонів літаюча камера нарешті запустилася в масове виробництво. Складаний квадракоптер Hover Camera Passport – перший в лінійці планованих літаючих камер від компанії.

При ціні $ 599, Hover Camera Passport дешевше, ніж дрон Karma від GoPro (ціна від $ 799) і Mavic Pro від DJI ($ 999).

Hover Camera Passport на перший погляд виглядає міцною. Корпус з вуглецевого волокна робить її досить легкою, щоб звільнити її від реєстрації у Федеральному управлінні цивільної авіації США (FAA). ЇЇ чотири пропелера, заховані в корпусі, оберігають від поранення оточуючих людей. У коробці знаходяться дві батареї, заряду кожної з яких вистачає до 10 хвилин польоту. Камера може робити 13-мегапіксельні фотографії і записувати відео з роздільною здатністю до 4K.

Літаюча камера управляється за допомогою звичайного iPhone 5S (або більш пізньої моделі), що працює під управлінням iOS 8 або вище, а також Android-смартфона, що працює під управлінням Android 4.4 або вище. Hover Camera Passport може літати зі швидкістю до 25 кілометрів на годину, підніматися на висоту до 5 метрів і має зону доступності до 22 метрів.

Апаратне забезпечення виглядає чудово, особливо його складна конструкція, і його здатність слідувати за користувачем  записуючи відео і фотографії з використанням передових технологій комп’ютерного зору.

Читайте також: Дешевi аналоги дорогих ліків. Має знати кожен!

Джерело.

facebook