fbpx
Дозвілля
Названо телеканали, які вважають за краще дивитися українці

Компанія «Воля» провівши опитування, назвала найпопулярніші телеканали в Україні. Як стало відомо, за останні кілька років переваги українських телеглядачів практично не змінилися.

Лідером рейтингу, як і раніше залишається телеканал СТБ, який дивляться більшість українських громадян. На другому місці впевнено йде телеканал 1 + 1, а трійку лідерів замикає ICTV.

Слідом за ним йде телеканал Новий канал і першу п’ятірку замикає канал Україна. Такі дані були отримані експертами на основі інформації про частоту переглядів за жовтень поточного року. У компанії підкреслили, що різні аналітичні звіти формуються тільки на основі тієї інформації, яку отримують через зворотні сигнали обладнання до цифрового телебачення.

Ці дані беруться з двадцяти найбільших українських міст, розташованих у всіх районах країни. Населення міст, звідки йде така інформація, має становити не менше п’ятдесяти тисяч чоловік. Під час складання рейтингу фахівці також враховували телевізійні вподобання жителів 35 тисяч домогосподарств.

Джерело.

Related Post

facebook