fbpx
Дозвілля
Названо телеканали, які вважають за краще дивитися українці

Компанія «Воля» провівши опитування, назвала найпопулярніші телеканали в Україні. Як стало відомо, за останні кілька років переваги українських телеглядачів практично не змінилися.

Лідером рейтингу, як і раніше залишається телеканал СТБ, який дивляться більшість українських громадян. На другому місці впевнено йде телеканал 1 + 1, а трійку лідерів замикає ICTV.

Слідом за ним йде телеканал Новий канал і першу п’ятірку замикає канал Україна. Такі дані були отримані експертами на основі інформації про частоту переглядів за жовтень поточного року. У компанії підкреслили, що різні аналітичні звіти формуються тільки на основі тієї інформації, яку отримують через зворотні сигнали обладнання до цифрового телебачення.

Ці дані беруться з двадцяти найбільших українських міст, розташованих у всіх районах країни. Населення міст, звідки йде така інформація, має становити не менше п’ятдесяти тисяч чоловік. Під час складання рейтингу фахівці також враховували телевізійні вподобання жителів 35 тисяч домогосподарств.

Джерело.