fbpx

Натиск Зростаючого Місяця: які 3 знаки пошкодують про свої вчинки з 30 липня

Натиск Зростаючого Місяця: які 3 знаки пошкодують про свої вчинки з 30 липня

Астрологи попередили, які знаки зодіакального кола зіштовхнуться віч-на-віч зі своїми попередніми гріхами з 30 липня. У цей період Місяць починає свій транзит у знаку Козерога.

Однак на представників трьох сузір’їв це може мати негативніший вплив, ніж на інших. Натиск супутника Землі змусить згадати про всі свої недоброзичливі дії.

Нові ідеї та бажання Терезів можуть зіткнутися з перешкодами або несподіванками, через які вам доведеться переглянути свої плани. Будьте готові до змін, вони можуть здатися незвичними, оскільки спливуть помилки минулого. Довіртеся своїй інтуїції, вона вас не обдурить.

Краще постаратися уникати песимізму та зневіри Козерогам, оскільки вони можуть негативно позначитися на настрої та загальному стані. Готуйтеся до змін, саме від вашої готовності до них залежатиме ваш успіх чи провал у цей час.

Може чекати на важливу подію, яка змусить Водоліїв переглянути свої плани на майбутнє. Ці обставини можуть вплинути минулі конфлікти. Але, швидше за все, це принесе небагато користі. Якщо обставини вимагають від вас вчинити інакше, не затятайте, йдіть на поступки.

You cannot copy content of this page