fbpx
Дозвілля
Народжена трійня ошелешила медиків: неймовірний ДНК-тест (фото)

Поява на світ чудової трійні приголомшило лікарів. Аналіз ДНК показав дивовижні результати!

Ліам Тірні з нареченою Беккі-Джо щасливо жили в англійському місті Ліверпуль, виховуючи маленьку дочку Індіану. Однією дитиною, втім, закохана пара вирішила не обмежуватися. Беккі з Ліамом давно хотіли народити більше дітей.

Коли жінка нарешті завагітніла, всі були на сьомому небі від щастя. Ніхто й гадки не мав, який сюрприз підготувало парі життя!

Нова вагітність протікала для Беккі куди складніша за попередню. Майбутній мамі було важко носити живіт, її постійно нудило, а голова вранці просто розколювалася. До першого походу на УЗД Ліам з коханою не знаходили собі місця від занепокоєння, припускаючи найгірші варіанти. Однак огляд розставив все по своїх місцях!

Як виявилося, Беккі готувалася народити не одну дитину, а відразу трійню. Такого сюрпризу вони з Ліамом зовсім не очікували.

У родині кожного з них ніколи ще не було нічого подібного, так що новина просто приголомшила майбутніх батьків. А на 31-му тижні вагітна жінка відчула наближення переймів!

Лікарям довелося робити породіллі терміновий кесарів розтин. Кожен з хлопчиків трійні з’явилися на світ завважки всього по 1.3 кілограма, так що перші шість тижнів життя немовлята провели у відділенні інтенсивної терапії. Однак з перших днів в лікарні і лікарі, і батьки помітили за малюками одну цікавинку…

Зазвичай трійнята відрізняються один від одного, але сини Беккі і Ліама виглядали майже однаково. Навіть батько з матір’ю ледь могли розрізнити своїх дітей.

Результати проведеного за пропозицією медиків аналізу ДНК здивували всіх. Як виявилося, діти закоханої пари були однояйцевими близнятами. Такі трійнята народжуються вкрай рідко!

Батьки, до речі, швидко пристосувалися розрізняти синів. За словами Беккі і Ліама, однаковими вони виглядають лише уві сні. Характери ж невгамовної трійці виявилися абсолютно різними.

Крім того, ще однією відмінною ознакою стали родимки між бровами малюків. У одного з синів пари така родимка трохи темніше, ніж у братів. А ще один малюк має особливу родимку на нозі.

Навряд чи Беккі з Ліамом планували єдиним махом збільшувати свою сім’ю вдвічі. Боюся, спокій молодим батькам тепер буде тільки снитися. Як би там не було, тепер пара абсолютно щаслива. Адже це – головне!

Читайте також:ЛІКАРІ НАЗВАЛИ ПРОДУКТИ, ЯКІ ЗАВАЖАЮТЬ ЗАВАГІТНІТИ

trijnyata

trijnyata1

Джерело.