fbpx

Народний синоптик дав прогноз погоди на липень в Україні

Початок липня на території України позначиться дощовою погодою.

Про це у коментарі “ТСН” розповів народний синоптик Леонід Горбань.

Водночас наприкінці червня — починаючи з 27 числа — експерт прогнозує різке підвищення температури повітря.

Так, згідно з прогнозом, з 26 по 28 червня температура сягатиме 31 градуса тепла. Однак у перший тиждень липня погода вже не буде такою теплою. Денна температура коливатиметься в межах 26-28 градусів, а вночі опускатиметься до 15-18 тепла.

З 2 по 5 липня, за словами синоптика, очікується дощовий циклон. Експерт зазначає, що на повернення червневого тепла можна буде очікувати лише 9 липня, проте триватиме спека 29-33 градусів аж до 22 липня. У цей період лише подекуди можуть бути незначні опади (з 11 по 13 та з 19 по 22 липня).

“З 23 по 26 липня очікується зниження температури до комфортних 24-27 градусів, а наприкінці місяця — з 27 по 31 липня — в Україну прийде “хороша спека” у межах 29-33 градусів”, — розповів Горбань.

Лише з 26 по 28 липня місцями очікуються дощі з невеликим пониженням температури, додав синоптик.

Народний синоптик Леонід Горбань робить прогнози, використовуючи закономірності впливу планет Сонячної системи на клімат Землі. У своїй роботі він послуговується методикою розрахунку числових рядів планет, яку було виявлено ще у древньому Китаї. Цієї працею цікавився, зокрема, Піфагор.

Зазначимо, згідно з прогнозом Укргідрометцентру, середня місячна температура передбачається 20-24°, в гірських районах 17-18°, що на 1,5-2,0° вище середніх багаторічних значень.

Місячна кількість опадів очікується  32-75 мм, в Карпатах 100-140 мм, що на півдні країни та Дніпропетровщині в межах норми, на решті території — менше норми.

Читайте також: Наймасовіші батьківські збори за всю історію міста: у школах Львова обговорюють пoгрoм підлітками ромського табору (відео)

You cannot copy content of this page