fbpx

Найбільшою моєю помилкою було подарувати сину власне житло. Ні я не жадібна, просто він оженитись надумав. Прийшли вони до нас із майбутньою невісткою і планами своїми поділились. Я дар мови втратила просто. От стою і не розумію, як таке узагалі можливо

У мене є син. Йому 27 років. Кілька місяців тому він вирішив одружитися. Зі своєю майбутньою дружиною мій хлопчик зустрічається досить довго. Спочатку, вона здалася мені гарною і тихою дівчинкою, яка дуже любить мого сина. Я прийняла її з розпростертими обіймами. Тільки ось зараз, коли справа дійшла до весілля, вона мені відкрилася, з іншого боку.

Не можу сказати, що дівчина погано відноситься до мого сина або не підходить йому. Але, мені здається, що вона дуже вимоглива до мого хлопчика, постійно чимось незадоволена. Намагається все зробити так, щоб її майбутній чоловік виконував всі її бажання. Мій син дуже м’який, і легко піддається на її хитрощі. Він не бачить, як його наречена маніпулює ним і переконує його робити все так, як вона хоче. І хоча я намагалася колись йому сказати про це, мій хлопчик відповів, що задоволений всім і його влаштовують їх відносини.

Зараз йде підготовка до майбутнього весілля, і, звичайно ж, такого, як хоче майбутня невістка. Дівчина керує всім і не приймає жодних порад і аргументів від інших. Але головні наші розходження не в цьому.

На двадцяти п’ятиріччя сина ми з чоловіком купили йому двокімнатну квартиру. З стареньким ремонтом, але свою. У тихому районі і з приємними сусідами. Зараз там ніхто не живе, але я думала, що після весілля син з невісткою зроблять ремонт і будуть там будувати своє гніздечко. Мені здавалося, вони будуть задоволені, так як питання з житлом вирішене.

Але нещодавно, мій син з нареченою заявили зовсім інше. Виявляється, майбутня невістка хоче, щоб син продав квартиру, а після весілля взяв кредит на нову. Пояснює вона це просто: наша квартира в старому будинку, а вони хочуть купити в новобудові; квартира в спальному районі, а вони хотіли б жити ближче до центру і інфраструктурі. І головне, чого вона не приховує зовсім – вона хоче купити квартиру після весілля, так як тоді, вона буде в ній повноправною господинею. Каже, що тільки тоді зможе жити і дихати там спокійно.

У мене просто мову відняло від цих слів. Виходить, молода особа ще не вийшла заміж, а вже застрахувалась на випадок розлучення з моїм сином. І головне, що мій хлопчик підтримує цю ідею. Каже, що ніяких корисливих думок в цьому не бачить. І що це нормально з боку дівчини, адже вона думає про своє майбутнє. А що стосується його, то в разі розлучення він взагалі не буде претендувати ні на яку частину майна, а все залишить їй.

Навіть не знаю, як можна бути таким легковажним !? Я не хочу починати наші стосунки з невісткою зі з’ясування стосунків, але її плани мене просто виводять з себе. А син? Про що він думає? Як це ще до весілля казати що я все тобі залишу. А потім що? Життя скінчиться, чи як?

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.

You cannot copy content of this page