fbpx
Події
На Закарпатті зафіксували камеру на дільниці просто над кабіною для голосування

На виборчій дільниці у селі Уклин Полянської об’єднаної громади спостерігачі зафіксували відеокамеру, розміщену над кабінами для таємного голосування. Про це йдеться у повідомленні Громадської мережі ОПОРА. Зазначається, що коли спостерігачі підняли це питання, присутній на дільниці член Свалявської РВК показав екран комп’ютера, на якому було видно відео з камери.

“Тим не менш у спостерігачів ОПОРИ нема підстав вважати, що фізичне розміщення камери є таким, що не порушує таємницю голосування”, – йдеться у повідомленні.

Зокрема, фактор розміщення камери над кабінкою може провокувати думки у виборців, що за їхнім голосуванням ведеться спостереження. Згідно з повідомленням, голова ДВК села Уклин зв’язалася з Полянською ТВК, щоб камери терміново перемістили в інше місце.

Нагадаємо, сьогодні, 18 грудня, відбуваються вибори органів місцевої влади в 143 об’єднаних територіальних громадах. Участь в голосуванні беруть жителі 76 сільських, 46 селищних та 21 міських громад в 22 регіонах України, також обирається 1 староста.

Читайте також: В Україні у 144-х об’єднаних територіальних громадах проходять вибори

Джерело.

facebook