fbpx
Дозвілля
На цьому весіллі було все: ось це дійсно мрія, що збулася для молодят (фото)
Ось це дійсно мрія, що збуласяЯкщо типрихильниця книг і фільмів про Гаррі Поттера і з дитинства фантазувала, ніби вчишся в школі чарівництва. І ось настає щасливий день, коли ви з коханим поєднуєте свої долі під стінами Хогвартса, в який спеціально для тебе на один день перетворили місцеву звонарню. На цьому весіллі було все: від кілець для квідичу до справжньої живої сови!
весілля
Як виглядало весілля в Хогвартсі:
весілля
  • Місце церемонії нагадувало Заборонений ліс: по обидві сторони від проходу височіли сучкуваті дерева, стовбури яких були прикрашені квітами і травами, а на голих гілках погойдувалися підвісні свічники з запаленими свічками.
  • Прохід до вівтаря встеляли сторінки з книг Роулінг.
  • Спеціально навчена сова принесла обручки. Нареченому і нареченій довелося надіти по соколиній рукавичці, щоб птах міг сидіти в них на руках.
  • Схема розсадки гостей кріпилася до кілець для квідичу.
  • Програмки весілля були виконані у вигляді «Щоденного Пророка» — хіба що ілюстрації на них не рухалися.
  • Банкетний зал нагадував Великий зал Хогвартса — не тільки довгими рядами столів, але і безліччю свічок, які були підвішені так майстерно, немовби ширяли у повітрі.
  • Коктейлі нагадували зілля.
  • Прилади і всі деталі весільного вбрання виглядали як реквізит зі знімального майданчика фільмів про школу чарівництва і магії. Там навіть були чарівні палички!

весілля

весілля

Передісторія

Казка почалася з того, що 24річний молодий чоловік з Техасу на ім’я Семюель захотів зробити незвичайну пропозицію своїй дівчині.Стефані — велика шанувальниця творчості Джоан Роулінг, і Сем запросив кохану провести кілька днів у Лондоні. Вимовити заповітні слова він вирішив на залізничній станції Сербітон, яка з’являється на самому початку фільму «Гаррі Поттер і Принцнапів кровка». Це означало: «звідси ми вирушаємо в нове життя».
Його задум ледь не зірвався: в цей день на шляхах йшли ремонтні роботи, і всі потрібні електрички виявилися скасовані. Хлопець нерозгубився і під якимось приводом умовив майбутню наречену відправитися на станцію на автобусі. І там вручив їй кільце разом зкнигою про Поттера.
Історія потрапила в «Дейлі Мейл» і розлетілася по світу. Багато читачів думали: що ж тоді хлопець придумає на весілля? І непомилилися. Коли весілля нарешті відбулося, воно дійсно було витримано в стилі книг і фільмів про хлопчика-чарівника.
Все відбувалося в старовинній дзвіницізагальновизнано найкращому місці для весіль в Х’юстоні. Обійшлася ожила казка в65 000доларів. Впевнені, що вона запам’ятається не тільки молодятам, але і безлічі шанувальників Гаррі Поттера по всьому світуякприклад неповторного фанатського щастя.
весілля
весілля

Реклама