fbpx
Події
Подробиці трагедії на Прикарпатті: мати і 3-річні двійнята вчаділи за загадкових обставин (відео)

Зрозуміти, що саме горіло і чому – не можуть і через добу після пожежі. У селі Березівка Івано-Франківської області під час пожежі у власній хаті загинули 3-річні двійнята та їхня мама. З повного диму будинку вже неживих виносили сусіди, йдеться в сюжеті ТСН.

Чоловік і батько в цей час іще був на роботі, а старший син-шестикласник пішов гуляти з друзями. Удома залишилася жінка з меншими дітьми, але що саме сталося за зачиненими дверима хати, як спалахнув вогонь – наразі достеменно не відомо.

Читайте також: Львів’ян «косить» небезпечна інфекція

Жителі Березівки тільки припускають, що, ймовірно, мама вкладала малих спати і задрімала сама, а в цей час щось трапилося. Сусіди помітили дим, що валив з-під дверей будинку та кинулись туди, почали бити вікна, відкрили двері. Очевидці твердять, що всередині через димову завісу нічого не було видно навіть на відстані витягнутої руки. “То євро вікна. Якби такі такі звичайні вікна, щілини – швидше було б видно. А так – побачили, коли вже пізно було”, – вважає одна з селянок.

Поки одні викликали рятувальників та швидку, інші намагалися врятувати матір з дітьми. Хтось виніс на подвір’я хлопчика, інший чоловік – дівчинку та жінку. Всі постраждалі вчаділи. “Дівчинка була в першій кімнаті біля розбитого вікна. Телевізор був включений. А мама була в другій кімнаті, на землі лежала. Не знаю, мене сестра її двоюрідна покликала: чи вже десь звідкись намагалася підняти її, але вона була на землі”, – твердить свідок.

Вогнеборці кажуть, що пожежі, як такої, навіть не було – згоріла лише шафа в одній з кімнат. “Ні переносок, ні обігрівального пристрою – нічого не було в тому куті. На мій суто роздум: мати заснула, а діти могли гратися сірниками чи якимось запалювальним пристроєм”, – припускає командир пожежного відділення Василь Михайлюк.

Аби з’ясувати правду, поліція відкрила кримінальне провадження. “Сім’я благополучна, на обліку не стояла, в поле зору ні соціальних служб, ні поліції не потрапляла. Чи підпал, чи занесення вогню сторонніми, чи дитячі пустощі – це буде з’ясовано пізніше”, – розповіла керівник сектору ювенальної превенції ГУНП в Івано-Франківській області Алла Бойчук.

Читайте також: “Пробач і не шукай”. Матір-зозуля з Львівщини написала записку перед тим, як здати дитя в камеру схову (відео)

У селі тепер говорять, що над цією родиною наче висить якесь прокляття – цій трагедії передували кілька смертей в аваріях.