fbpx

“Пробач і не шукай”. Матір-зозуля з Львівщини написала записку перед тим, як здати дитя в камеру схову (відео)

Жінка не змогла пояснити свій вчинок правоохоронцям, а потім зникла. Матір, яка здала немовля у камеру схову на Львівщині, не змогла пояснити свій вчинок на допиті, а згодом і зникла сама, залишивши своєму чоловікові прощальну записку зі словами: “Пробач за все і не шукай”. Про це пише ТСН.

Матір залишила дитину на вокзалі, у звичайній сумці. Крихітна дівчинка розкричалась і, таким чином, привернула до себе увагу працівників автовокзалу. Люди викликали поліцію і швидку, тож маля забрали до місцевої лікарні.

“Стан її задовільний, шкірні покриви рожеві, щоб вона була така активна, це відносно своїх фізіологічних особливостей вона відповідає віку”, — розповіла Марія Жигайло, завідувач дитячого відділення Червоноградської ЦРЛ.

У поліції з мамою дівчинки вже поспілкувалися. Кажуть, жінка сама прийшла на автовокзал через три години після того, як здала немовля у камеру схову. Після допиту жінка відвезла двох своїх дітей до школи та садочка і — зникла, залишивши чоловікові записку “пробач за все і не шукай”.

Читайте також: Коли Оксані було 9 років, її мати вирішила ампутувати їй ноги. Але через 15 років дівчина зробила неможливе!

“Вона, скажімо так, поїхала владнати якісь справи щодо попереднього місця роботи. На запитання, чому вона так само не залишила дитину в машині, вона пояснити нічого не змогла. Вона залишила цю дитину у небезпеці, чи хотіла вона позбутись, вона про це не говорить”, — сказав, своєю чергою, Андрій Дикий, керівник Червоноградського відділу поліції.

You cannot copy content of this page