fbpx
Без рубрики
На честь 25-річчя незалежності України розпочато випуск горілчаного бренду «Гетьман» у преміальному дизайні

На честь 25-річчя незалежності України розпочато випуск горілчаного бренду «Гетьман» у преміальному дизайні, що підкреслює історичний український характер продукту.

Новий дизайн розроблений авторитетним лондонським агентством ClaessensInternational, у портфоліо якого – роботи для таких відомих світових брендів як Stolichnaya, Zubrowka, Chinzano, Mumm, Jagermeister. Ілюстративною основою для редизайну став історичний бекграунд, на тлі якого зображено збірний образ гетьмана України як значимої персоналії її історії. Використана стилістика формує твердий, сильний характер оновленого бренду – відзначають розробники.

За словами виробників, рецептури преміального «Гетьмана» не мають аналогів на українському алкогольному ринку. До складу горілок входять ароматні спирти кропу, кмину, вересового меду. У лінійці представлено три напої: «Гетьман Сагайдачний», «Гетьман Мазепа» і «Гетьман Хмельницький».

«Гетьман» веде історію з 1990 року і фактично є ровесником незалежної України. Саме цей бренд вважається першою преміальною українською горілкою – відзначають його творці.

Читайте також: У Facebook показали «двійників» Путіна (фото)

Джерело.