fbpx

“Монако” вибив “Манчестер Сіті” з Ліги чемпіонів

Монегаски обіграли англійців на своєму полі.

Сьогодні в князівстві Монако визначався чвертьфіналіст Ліги чемпіонів. Три тижні тому в Манчестері “Сіті” обіграли монегасків – 5:3.

У повторному двобої команди також видали результативний футбол. Цього разу більше забивав “Монако”, який виграв з комфортним для себе рахунком – 3:1.

Господарі відкрили рахунок вже на 8-й хвилині, коли Мбаппе підправив м’яч у сітку. А на 29-й хвилині “Монако” забив вдруге. Після подачі з лівого флангу, Фабіньо з центру штрафної вразив ворота.

Після перерви “МанСіті” пішов ва-банк. Англійці затиснули господарів у власному штрафному майданчику, створили кілька небезпечних моментів і забили. Сані на 71-й хвилині встиг на добивання і відправив м’яч у порожні ворота. Але не довго раділи підопічні Гвардіоли. На 77-й хвилині після навісу зі штрафного Бакайоко повернув господарям перевагу у два м’ячі.

“Монако” виграв – 3:1 і за рахунок більшої кількості забитих голів на виїзді, вийшов у чвертьфінал Ліги чемпіонів.