fbpx

Молодий місяць у Близнюках: як твоє життя зміниться 18 червня

Молодий місяць у Близнюках: як твоє життя зміниться 18 червня

Приблизно раз (іноді два рази) на місяць місяць знаходиться в тому ж місці на небі, що й сонце – це і називається молодим місяцем. Кожен молодик – це можливість почати новий розділ свого повсякденного життя, а темне небо можна тлумачити як чистий лист.

Молодий місяць 18 червня транслює особливо інтелектуальну, галасливу, соціальну енергію, оскільки Місяць входить у багатогранний і повітряний знак

Близнюків.

Кожен молодик – це можливість подумати, чого ти хочеш досягти протягом наступних шести місяців, а потім втілити новий план у життя – можливо, шляхом ведення щоденника або обговорення плану гри з друзями.

Але оскільки цей молодик ми зустрінемо в Близнюках, то майже кожен зрозуміє, що йому комфортніше вести бесіди, аналізувати різні точки зору і радитися щодо своїх планів і цілей. Цей молодик спонукає тебе задіяти твоє почуття цікавості і все, що заряджає вас розумовою енергією.

Цього року молодик у Близнюках зіткнеться з Нептуном, планетою духовності та містики, яка може трохи затуманювати розум. Тому може бути складніше уявляти, як ти можеш втілити свою мрію в реальність або на яку мету краще зосередитися.

Справа в тому, що Близнюки люблять жонглювати різними інтересами по життю, а Нептун живить своєю енергією ілюзії. Але життєрадісне сузір’я виявиться сильнішим, тож відмовлятися від мрій та планування все-таки не варто.

Духовне значення молодика у Близнюках 18 червня 2023 року

Щороку сезон Близнюків настає приблизно між 21 травня та 20 червня. Змінюючи приземленого та люблячого комфорту Тельця, сезон Близнюків привносить більш збуджену, соціальну та інтелектуальну енергію. Непостійний повітряний знак кмітливий, допитливий і легко пристосовується, і зірки рекомендують нам виявляти ці риси характеру протягом усього сезону Близнюків.

Планети та зірки заохочують змінювати напрямок мислення, розставляти правильні пріоритети у навчанні та новому досвіді, а також прислухатися до того, що говорять інші. Зрештою Меркурій, правляча планета Близнюків, вміє слухати не менше, ніж говорити.

І оскільки Близнюки пов’язані з третім будинком спілкування, який опікується поїздками на короткі відстані та спілкування з родичами, то всі ці області можуть опинитися в центрі твоєї уваги прямо зараз.

Як використовувати енергію Близнюків під час і після молодика?

Якщо ти хочеш найближчим часом запустити масштабний новий проект, то тобі слід користуватися різними джерелами інформації та фінансів. Якщо ти хочеш вирішити проблеми у відносинах, то спробуй зробити це за допомогою тривалої розмови, під час якої всі сторони матимуть можливість висловитися. І хоч би яку мету ти переслідувала, постарайся спиратися на мінливу природу Близнюків — не зациклюйся лише на своїй зоні комфорту.

Так ти відчуєш, що в імпровізації є чимало чарівництва та оптимізму, які дозволяють легко пурхати від однієї справи до іншої.

You cannot copy content of this page