fbpx

Молодий батько Влад Яма вперше розповів про маленького сина та розсекретив його ім’я

Хореограф також поділився подробицями таємного весілля.

Відомий хореограф Влад Яма, приватне життя якого завжди було за сімома замками, офіційно підтвердив, що одружився і став батьком, йдеться у “Світському житті”,пише ТСН

Влад та його кохана Лілія одружилися півтора роки тому. Весілля пара відгуляла на кораблі, подалі від допитливих очей

“Так, весілля було. Це був приватний захід, на, приблизно, 50 осіб. Ми це все робили на кораблі. Ми перебували на Дніпрі. Ми відплили, щоб нас ніхто не бачив. І так, у нас є синочок. Його звуть Леон. Йому 15 місяців”, – розговорився зірковий батько.

Яма розповів, чому так довго тягнув із освідченням – перш ніж запропонувати Лілії одружитися, Влад думав сім років.

“Я дуже довго думав. Я вважаю, що навіть дуже довго думав. Я хочу подякувати Лілії за те, що вона мене витерпіла. Я просто вирішив для себе, що хочу бути з цією людиною і чим більше тим краще. А найкраще – на все життя. І тоді я зрозумів, що назад дороги нема. Треба рухатися вперед”, – поділився танцівник.

Окрім того Яма розповів, як розвивається його малюк

“Він став у манежику у дев’ять місяців, через декілька днів вже почав присідати під музику”, – сказав хореограф і додав, що батьківство його дуже змінило

“Це дуже круто. Я можу це записати собі у графу “досягнення” як найперше, як найголовніше. Тим більше, що це син. Все як я хотів, все, як ми мріяли”, – підсумував Яма.

Читайте також:СТАСА П’ЄХУ РОЗКРИТИКУВАЛИ ЗА СИНА, ЯКИЙ СХОЖИЙ НА ДОНЬКУ (ФОТО)

You cannot copy content of this page