fbpx
Дозвілля
Молоду маму Яну Глущенко з пологового будинку зустрічала вся команда «Дизель Студіо» (фото)

4 жовтня актриса Яна Глущенко і її чоловік, продюсер Олег Збаращук стали батьками в одній з приватних столичних клінік, а вже 6 жовтня щасливу маму і малюка виписали додому.

Привітати з первістком молоду сім’ю приїхали бабусі і дідусі, а також велика сім’я «Дизель Студіо». Актори приготували для Яни справжній сюрприз – спеціально склали пісню-вітання, подарували іграшки та плюшевого ведмедя з людський зріст, багато куль і квітів.

Як тільки Яна, в красивій ніжно-рожевій оксамитовій сукні, разом з Олегом з’явилися зі сплячим малюком в залі, всі дружно заспівали. До речі, хлопчика вже можна називати повноцінним учасником акторської команди «дизелів» – будучи вагітною, Яна відіграла на сцені не один концерт.

“Мої хороші і рідні «Дизеля», дякую вам величезне, що сьогодні влаштували мені такий сюрприз! Слів не підібрати, як нам приємно!” – написала Яна колегам.

Читайте також: ЕКС-УЧАСНИЦЯ “ТАНЦІВ З ЗІРКАМИ” СХУДЛА НА 15 КІЛОГРАМІВ (ФОТО)

Як раніше писала актриса, довго засиджуватися в декреті вона не збирається. Яна Глущенко незабаром приступить до репетицій нової концертної програми «Дизель Шоу», а також до зйомок скетч-кома «На трьох».

Джерело.