fbpx

Мій чоловік не хоче і не бачить сенсу спробувати зберегти сім’ю. Каже, що приблизно місяць тому він розлюбив мене і приблизно в цей час зустрів іншу, в яку відразу ж закохався. Між ними, за його словами, зараз дружба

Ми разом вже тринадцятий рік. Чоловікові 33, мені 37. Дитині півтора року, довгоочікувана і улюблена. Я працюю з дому, віддалено, так як грошей після появи дитини не вистачає. Він цілими днями зайнятий по роботі, до речі, працюємо ми в одній фірмі.

Все йшло начебто своєю чергою, як завжди. Але чотири дні тому чоловік мені сказав, що розлюбив. Що я після появи дитини віддалилася від нього. Тому він не бачить сенсу продовжувати наші стосунки. У мене немов землю висмикнули з-під ніг, я навіть і не здогадувалася, хоча щось відчувала, адже напередодні він пішов на роботу і не обняв мене як зазвичай на прощання.

Відбулася наша розмова. Він не хоче і не бачить сенсу спробувати все відновити. Каже, що приблизно місяць тому він розлюбив мене і приблизно в цей час зустрів іншу, в яку відразу ж закохався. Між ними, за його словами, зараз дружба і листування по роботі, нічого більше. Їй 23. Він возить її з роботи, чекає. Вона молода, симпатична, з нею жарти, розмови, а вдома побут, дитина.

Я не зрозумію, де я помилилася, чому він розлюбив мене. Після появи маляти практично відразу прийшла в форму (зріст 170, важу 55 кг), ніколи його не пиляла, нічого не вимагала, вдома завжди прибрано, вечеря, посмішки.

Були моменти, звісно, коли я просто від втоми засинала і не чекала його з роботи, але просто не вистачало сили.

Можливо, йому потрібно було щось інше, але що саме, я не зрозуміла. Якимось чином я зруйнувала наш шлюб, але чим саме, чесно, не розумію. Допоможіть зрозуміти, якщо є можливість.

Аля, 37 років.

Фото ілюстративне.

You cannot copy content of this page