fbpx
Спорт
Міcc залізний зад: культуристка з Дніпра шокувала своєю фігурою (фото)

Спортсменка з Дніпра Бахар Набієва встигла стати відомою не тільки в Україні, а й далеко за її межами. 22-річна дівчина обожнює бодібілдинг і в своїх заняттях робить акцент на нижню частину тіла, домігшись воістину шокуючою гіпертрофії.

У соціальних мережах Бахар на піку популярності отримала прізвисько “Міcc залізний зад”.

“Я була досить худою дитиною в шкільні роки. У мене були дуже худі ноги, і однокласники сміялися наді мною. Я вирішила змінити ситуацію. Мені набридло, що всі витріщаються на мене… Я почала ходити в тренажерний зал і спочатку й гадки не мала про те, як потрібно тренуватися. Тому я просто сконцентрувалася на виконанні базових вправ. Через якийсь час я подивилася на себе в дзеркало і з величезною радістю побачила м’язи, – цитує Бахар видання Daily Mail.

Відомою мускулиста дівчина стала не тільки завдяки величезним стегнам і попі. Форму спортсменки встигли оцінити не тільки чоловіки з Дніпра, але і світові знаменитості. Серед підписників спортивної діви в Instagram репери 50 Cent і Lil Wayne. Не втримався від коментарів навіть відомий російський боєць ММА Федір Ємельяненко.

Читайте також:  Різатдінова поділилася спокусливим відео з модної фотосесії

They told me I couldnt…So I did @lafamiliaworldwide

Фото опубликовано Бахар Набиева (@bakharnabieva)

Я видел тебя ещё пару лет назад, Но тогда тебе ничего не сказал – только написал. Комната в исписанных листах, падает листва. Постоянно думал о глазах – о твоих глазах. Время пролетало по часам. Ты словно прячешься. Не переставал писать. Всё забылось начисто. Пролетали месяца. Верил, что мы встретимся. Вскоре нас свела весна. Детка, ты – моя судьба. А теперь, мы стали неделимы! Она топит в моём сердце льдины. Да, она ведёт себя далеко не мило; Но при этом понимает, кто её мужчина!

Фото опубликовано Бахар Набиева (@bakharnabieva)

Привет😈

Фото опубликовано Бахар Набиева (@bakharnabieva)

Джерело.