fbpx
Дозвілля
“Мені смішно, коли кажуть, що я повинна жити в Росії”, – донька Пєскова про проживання в Парижі. ФОТОрепортаж

Минулого тижня дочка прес-секретаря президента Росії Дмитра Пєскова Єлизавета справила велике враження на користувачів соцмереж. 19-річна студентка паризької бізнес-школи написала про те, що Париж уже не той.

“Газета.Ru” поговорила з Єлизаветою про її життя в Парижі, й опублікувала ілюстрації у вигляді фото з особистого архіву дівчини.

“У Парижі я живу сьомий рік. Коли мені було дев’ять, батьки відправили мене в літній табір школи Ecole des Roches у Нормандії. Спочатку на місяць, потім на півроку, і в 11 років я переїхала на повне навчання до Франції. На вихідні з інтернату виїжджала в Париж у квартиру до друзів. Зараз проживаю в Парижі постійно. Моя перша зустріч із Парижем відбулася, коли мені було шість років. Батьки привезли мене на Хелловін у “Діснейленд”. Ця поїздка залишилася для мене одним із найсвітліших спогадів про з часів, що минули з батьками, коли вони були щасливі разом. Париж запам’ятався мені сонячним, чистим містом, яке пробуджує радість та гарний настрій. Зараз я не дивлюся очима туриста, але прекрасно пам’ятаю, що 13 років тому це було безпечне світле місто”, – розповіла дочка Пєскова.

“У Парижі я залишилася жити з мільйону причин .. Найбільше мені подобається, що в Парижі невеликі відстані. Я можу планувати свій день із легкістю, точно розраховуючи свій час, встигаючи робити всі заплановані справи. На додаток до всього тут ідеальний для мене клімат. Чотири сезони яскраво виражені, і місто прекрасне кожного з них. Холоди ніколи не тривають більше як два тижні, на вулицях майже завжди сухо і чисто (взуття можна й протирати місяцями, і вистачає її надовго). Мені подобається, що вранці я можу вийти в пекарню мало не в піжамі і на мене не будуть задивлятися, що за п’ять хвилин ходьби, поруч із будинком, у мене є все, від спортзалу до центрів друку. У Франції дуже багато цікавих красивих історичних місць, в які можна їздити на вихідні, не витрачаючи на дорогу цілий день. Для мене Париж – місто-спонтанність. Я, як і багато хто з мого покоління, – людина миру, космополіт, і мені смішні вічні звинувачення, які звучать на мою адресу, коли говорять, що я повинна жити в Росії. Єдина проблема, з якою я зіткнулася під час переїзду, – мовний бар’єр. Живучи і навчаючись серед французів, необхідно говорити їхньою мовою, щоб по-справжньому зрозуміти їх і стати одним з них”, – додала вона.

Читайте також: Що найбільше подобається жінкам в чоловічій зовнішності

Иногда забываю, что живу в Париже. Проходя по одним и тем же улицам, во многих вещах будучи совершенно разным человеком каждый год, я понимаю, что уже никогда не почувствую себя туристом в этом городе. Для меня это место – просто одна гигантская квартира, в которую хочется приглашать людей, не подозревающих о другой стороне этого города, ничего общего не имеющей с путеводителями и стереотипами! Хочется, чтобы все увидели это место моими глазами…

Допис, поширений nomade. Elizaveta. me cool (@stpellegrino)

Ссылка на полную версию статьи в профиле ✨ ….Это мое личное мнение, которое я никому не навязываю, и, разумеется, оно может не совпадать с мнением других людей. Важным плюсом российской системы образования является углубленное изучение достаточно большого количества предметов, что к поступлению в ВУЗ формирует у учеников относительно широкий кругозор, в какой-то степени облегчающий выбор факультета. Помимо этого, российское образование занимает лидирующие позиции по уровню естественнонаучной и математической подготовки. Я – человек совершенно не математического склада ума, в 8 классе во Франции получала высшие баллы по естественным наукам, так как в российских школах эти предметы преподаются в гораздо большем объеме и опережают их программу на 2-3 года. Также хочу отметить, что русские дети и подростки читают намного больше европейских, потому что базовой основой наших школ, является привитие любви к чтению. Те списки внеклассной литературы, которые даются детям на каникулы, расширяют их кругозор и делают их разносторонне образованными. На мой субъективный взгляд, одной из важнейших проблем российских школ является отсутствие связи между уроками, получаемыми на них знаниями и реальной жизнью. Это относится не только к заданиям и примерам приводимых в учебниках, но и к требованиям учителей и классных руководителей к ученикам. Главная задача школы – научить детей учиться и привить желание к стремлению получения знаний ради себя и своего блага, а не ради хороших оценок и похвалы родителей. В 8м классе в Европе я не проходила семейство простейших, но училась считать калории на примере своих же предпочтений в McDonalds или при покупке продуктов на ужин в магазине. Цель этого задания заключалась в том, чтобы научиться рассчитывать потребляемые и расходуемые организмом калории и понять последствия переедания, или употребления вредной пищи. Если вдруг в жизни мне понадобится узнать строение или факты из жизнедеятельности инфузории-туфельки, я воспользуюсь интернетом.

Допис, поширений nomade. Elizaveta. me cool (@stpellegrino)

в этом городе должны побывать все (обратите внимание на мой монализзский взгляд)

Допис, поширений nomade. Elizaveta. me cool (@stpellegrino)

The reason why I'm so awesome

Допис, поширений nomade. Elizaveta. me cool (@stpellegrino)


Джерело.