fbpx
Дозвілля
Мені 26. Чоловік, який мене любить, і якого я люблю, пропонує покинути все і полетіти в іншу країну на постійне місце проживання. Почати життя з чистого аркуша, залишити все як є тут. Але проблема в тому, що він чоловік моєї старшої сестри

Будь ласка, попрошу відразу, давайте без помиїв, я і сама прекрасно розумію яка я. Але ситуації в житті такі різні, і навіть з Вами може статися що завгодно. Не зарікайтеся і не засуджуйте. Хочу дієвих порад, без емоцій, мені їх і так вистачає. З батьками та подругами таке не обговорюють. Тому пишу сюди.

Мені 26. Чоловік, який мене любить, і якого я люблю, пропонує покинути все і полетіти в іншу країну на постійне місце проживання. Почати життя з чистого аркуша, залишити все як є тут.

Але проблема в тому, що він чоловік моєї старшої сестри. І у мене відчуття ніби земля йде з під ніг, в моїй голові зараз така каша, що я просто не в змозі адекватно мислити і вирішувати цю ситуацію. Нагадує мильну оперу з телевізора, яку я дуже давно в дитинстві дивилася.

Але це відбувається тут і зараз.

Я не відбивала у сестри чоловіка, і не робила першого кроку, взагалі ніколи нічого подібного не хотіла і не планувала. Склалися певні обставини.

Не буду лукавити, і напишу, що він відразу мені сподобався як людина, він дійсно дуже красивий, мій ідеал по зовнішності. Ми всі разом добре спілкувалися, їздили на відпочинок, ходили в ресторани, відвідували різні заходи. Загалом спілкувалися часто. Потім сестра народила дитину, засіла з малюком. Бачитися почали рідше, зазвичай я приїжджала до них, щоб допомогти сестрі і посидіти з дитиною.

Згодом я почала ловити на собі неоднозначні погляди Андрія (назву його так) ну ви ж відчуваєте, коли людині подобаєтеся, і я це почала чітко розуміти, він в прямому сенсі загравав до мене, мені на початку ставало не по собі, я відчувала незручність. Різноманітні компліменти, посмішки, знаки уваги. Це було без присутності сестри. Через 6 років їх шлюбу, я зрозуміла що він не кохає сестру. Це було видно по всьому, ну і вона розповіла мені різні історії, ми близькі з нею.

І ось одного разу, після його дня народження, він мене вирішив підвезти, я знала що цього робити категорично не можна, і хотіла викликати таксі, але він мене відрадив, сказавши, що мало хто ночами їздить і ми поїхали…

Я в той вечір випила, а він навіть не пригубив. Ми їхали повільно і розмовляли про всяку нісенітницю, а потім він зупинився і все мені розповів… Все… Він казав, що все це неправильно і неприпустимо, але мене кохає, що всі ці роки він мріяв сім’ю зі мною. Багато всього, не хочу розписувати. Безліч красивих слів. Сказав, що зрозуміє якщо я все розповім сестрі, не боїться розлучення, тому що нічого до неї не відчуває.

І я поплила. Це дуже складно. Я думаю, що деякі дівчата, як і я, не могли б встояти.

Я тоді дала зрозуміти, що у мене теж є до нього почуття. Після цього все почалося.

Ми почали таємно зустрічатися, це було фантастично. Звісно я знаю, що це не по совісті, але почуття перемогли. Так триває вже більше року, ми зустрічаємося на орендованій нами квартирі, у нас там ідилія. Я щаслива з ним.

А тепер про вибір. Я зараз думаю.

Запропонував обірвати всі нитки і полетіти в іншу країну. Пожити якийсь час там, щоб все стихло, щоб батьки все це прийняли і сестра. Я не знаю як бути, з іншого боку я розумію, що навіть якщо відмовлюся, він все одно розлучиться з сестрою. Батьки і сестра, будуть швидше за все засуджувати мене до кінця життя, але життя моє – це коханий чоловік. який щасливий зі мною.

Бізнес ми вести можемо віддалено, і просто жити поки і насолоджуватися, якщо вийде, звісно. Якщо мене совість не замучить чи ще щось. Загалом, мені боязно, моя сім’я, чи ​​моє майбутнє з ним, що вибирати?

Він умовляє мене кожен день, дзвонить і пише, сьогодні кур’єр приніс величезний букет троянд, з запискою від нього, який же він уважний. Мене долають протиріччя.

Напишіть свою думку про це? Ви б так змогли?

Після цих квітів весь день не знаходжу собі місця, хочу кардинально вирішити дилему в своїй голові.

Пишу, щоб виговоритися, важко все в собі тримати.

Фото ілюстративне.