fbpx

Мегаприз у понад 6 мільйонів гривень виграно в Дніпрі

Один з головних призів державної лотереї “Мегалот” зірвав 35 річний Євген. У своїй ігровій картці переможець вирішив скористатися системною ставкою. Загальна вартість його чека склала 140 гривень. При цьому, мінімальна вартість однієї гри становить 5 гривень. Наразі цей виграш є найбільшим серед усіх лотерей в Україні у 2017 році. Євген розповів, що 7 років поспіль випробовував долю з упевненістю, що таки отримає джекпот!

“Я завжди вірив, що виграю джекпот! Постійно йшов з вірою на виграш. Зараз дуже радісні відчуття. Навіть не знаю як це все можна описати. Я і зараз граю. Ось навіть взяв на цей тираж”, – поділився мільйонер Євген Зеленський.

Дружина зраділа, коли чоловікові таки вдалося виграти понад 6 мільйонів гривень. У подружжя є двоє дітей, тож вони певні, що знайдуть грошам застосування.

Читайте також: Львівський поліцейський розповів як виграв в “Лото-Забаву” 100 тис. грн

“Я завжди була впевнена, що ми виграємо. Хотілося б купити собі будинок, тому що живемо ми з мамою чоловіка. Дати освіту доньці. Також хотілось би кудись поїхати на відпочинок”, – сказала дружина мільйонера Ольга Зеленська.

Євген мав змогу виграти Мега джекпот у 12 550 000 гривень, якби вгадав номер спеціальної кульки, яка збільшує виграші у 2 рази – Мегакульки. До речі, саме завдяки мегакулькам у 2014 році мешканець Бердичева, що у Житомирській області, виграв один з найбільших джек-потів України розміром 15 мільйонів гривень.

Джерело.

You cannot copy content of this page