fbpx
Події
Львівський поліцейський розповів як виграв в “Лото-Забаву” 100 тис. грн

Перший приз святкової акції, присвяченої 17‐й річниці державної лотереї “Лото‐Забава”, — 100 000 гривень виграв 32‐річний майор поліції з Львівської області Василь Мандрига, повідомляє УНН з посиланням на всеукраїнську лотерейну газету “Азарт”.

В.Мандрига зізнався, що працюючи у поліції, важко повірити у будь-які виграші. Тому він і не вірив у свою вдачу, доки не потрапив у студію “Лото-Забави”.

“Все, що зі мною сталося, виглядає якоюсь казкою, чесно. Розумієте, я працюю в поліції, і майже кожного дня бачу, як людей “розводять на гроші”, особливо бідолашних пенсіонерів. Як нахабно виманюють гроші за допомогою СМC-ок, дурять, розповідаючи про “нещастя” з рідними тощо. Словом, не довіряти першому зустрічному та різним щасливим “дивам” для мене стало правилом життя. І тут… Навіть не знаю, що сказати“,- зазначив В.Мандрига.

Він також розповів, що білети “Лото-Забави” купив випадково.

“Я заїхав на автостоянку, знадобилося заповнити якийсь документ, а під рукою не знайшлося авторучки. Поруч якийсь кіоск, жіночка продавала лотереї. Я попросив у неї ручку, а вона запропонувала мені купити 5 білетів “Лото‐Забава“. Про цю гру я, звичайно, щось чув, і жіночка мала доброзичливий вигляд, тож я й погодився, сказав їй: “Давайте 10“. І добре, що сказав,— пізніше виявилося, що сьомий із 10‐ти білетів приніс мені удачу.

До речі, дякую ще раз продавцю білетів, я б сам не здогадався відправити СМС‐ки з акційними номерами, вона підказала”, — сказав В.Мандрига.

Далі, за його словами, він відмовлявся говорити з представниками оператора лотерей, не повіривши у те, що він виграв гроші.

“Зараз смішно й соромно пригадувати, але коли в неділю до мене зателефонували та сказали, що я виграв 100 тисяч гривень, я просто… відправив куди подалі. Я вже вибачився перед цією дівчиною й хочу вибачитися ще раз — винуватий.

Ну не міг я ось так, зненацька повірити, що дійсно виграв великі гроші, вирішив, або хтось жартує, або хоче обдурити.

А мої колеги, коли я розповів про свій виграш, просто підняли мене на сміх, крутили біля голови пальцями: “Ти що, вчора народився, який виграш? Прийди до тями!“. Я сам повірив тільки зараз, у студії. А як побачать мене по телевізору колеги та друзі, сподіваюся, повірять і вони”, — зазначив він.

В.Мандрига також хвилювався, чи може поліцейський вигравати у лотерею. Проте в компанії його запевнили, що це державна лотерея. Більш того, держава з його виграшу ще й отримає податки.

Переможець першого акційного розіграшу також повідомив, що свої 100 тис. грн витратить на купівлю квартири.

“Я ще неодружений, але колись таки станеться, тому власна квартира дуже потрібна”, — сказав В.Мандрига.

Читайте також: Киянка не змогла відсудити у оператора лотерей виграш на 6 мільйонів

Джерело.