fbpx

Медики назвали шість продуктів, які допоможуть запобігти виникненню раку

Медики склали список продуктів, які не тільки корисні для здоров’я, але також є ефективним засобом профілактики раку. Про це повідомляє видання Телеграф.

Один з найбільш корисних продуктів, які корисно вживати в помірних дозах – червоне вино. У ньому знаходиться багато антиоксидантів, які уповільнюють процес старіння, а також зміцнюють клітинну структуру.

Наступним важливим продуктом є помідори, які особливо важливі для чоловічого здоров’я. Люди, які споживають помідори на регулярній основі, отримують зниження ризику розвитку раку простати на 50%. На думку дослідників, помідори багаті на лікопін, інгредієнт, який уповільнює ефект активаторів раку, пригнічуючи його зростання.

Читайте також: Продукти, які помилково вважають корисними для здоров’я

Також своїми протираковими властивостями відомі чорниця і малина. Особливо корисними ці ягоди будуть для жінок, тому що пов’язані зі зниженим ризиком розвитку раку яєчників. Вони отримують свій темний колір через високі рівні фітохімічних – з’єднань, що зменшує ефект активаторів раку і пригнічує проліферацію ракових клітин.

Також корисним є щоденне вживання чаю або кави, які багаті антиоксидантами, що знижують ризик розвитку раку. Чудовим доповненням стане темний шоколад, який також багатий цими речовинами і здатний поліпшити здоров’я серцево-судинної системи, підняти настрій і допомагати вам у боротьбі з раковими клітинами.

Не зайвим буде приправляти їжу однією з найбільш корисних спецій – куркумою. Лікарі відзначають, що вона уповільнює старіння, зменшує запалення, біль і пошкодження клітин, стимулює імунну систему і пам’ять, допомагає при звичайній застуді і грипі і має бути частиною повсякденного раціону.

Джерело.

You cannot copy content of this page