fbpx
Дозвілля
Маша Єфросиніна поділилася фото з коханим чоловіком (фото)

Відома українська телеведуча Маша Єфросиніна не приховує від шанувальників своє сімейне життя. Так, днями знаменитість виклала в свій блог милі фотографії зі своїм чоловіком Тимуром Хромаєвим, таким способом зізнавшись йому в любові.

Сімейне життя Маші і Тимура тривати вже близько 13 років. Пара виховує двох прекрасних дітей: дочку Нану і сина Олександра. У родині Єфросиніної чудові відносини, пара справляється з усіма труднощами на своєму шляху, адже вважає що сім’я – це найважливіше на світі.

Нещодавно телеведуча опублікувала в своєму веб-журналу свого милі фотографії зі своїм чоловіком. Маша часто говорить, що найкращий одяг для жінки – це обійми її чоловіка.

Читайте також:ЯК МАША ЄФРОСИНІНА ПРИВІТАЛА СИНА З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ (ВІДЕО)

Знаменитість не раз зізнавалася, що вона шалено любить Тимура і вважає, що він кращий в світі чоловік і батько. Пара цінує вчинки, адже слова в нашому сучасному світі втратили свою цінність.

Маша зізнається, що чоловік для неї справжня опора і підтримка, він допомагає їй зі справами по дому, а також постійно няньчиться з дітьми. Єфросиніна відчуває себе захищеною поруч з чоловіком, а це найважливіше для жінки.

Джерело.

facebook