fbpx
Дозвілля
Максим Галкін розповів, на що прирeкло його дітей cурогaтне матeринство

Максим Галкін часто розміщує в Instagram зворушливі відео і фото з дітьми. Але ж коли Ліза і Гаррі тільки з’явилися на світ, Галкін мав намір приховувати своїх дітей від фанатів.

Нещодавно він відкрив правду про те, що ж вплинуло на його рішення пускати сторонніх у своє особисте життя.

Максим зізнався у інтерв’ю з Оленою Север, що Ліза і Гаррі, які народилися за допомогою сурогaтного материнства, з найперших днів були прирeчeні на публічність.

У звичайному випадку можна було б приховати від оточуючих, що діти з’явилися на світ незвичайним способом, але Максим і Алла Пугачова такого варіанту розвитку подій були з самого початку позбавлені.

“У них незвичайна доля. Все-таки діти, які з’явилися від сурогaтного материнства, як правило, залишаються анонімними: їх оточення і майбутні однолітки ніколи цього не дізнаються. У випадку з моїми дітьми або дітьми Філіпа вони вже прирeчені на публічність, тобто на обговорення всього цього.

При тому, що зараз це вже стає нормою, це все одно залишається анонімним. Тому діти, які так з’явилися, ніколи не зіткнуться з можливими осудами і пересудами в своєму майбутньому житті. Фактично ми в даному випадку маємо справу з, так би мовити, першим таким досвідом в Росії. Тому я хочу їм дати можливість “плюс старту”. Я хочу показати вам їх у всій красі – це чудові діти. Тому, що в цьому питанні в Росії, на жаль, все ще багато дрімучості!” – розповів Максим в програмі “Север. Невигадані історії”.

Джерело.