fbpx

Любовний гороскоп на 1 серпня – все має йти за планом

Любовний гороскоп на 1 серпня – все має йти за планом

Наш гороскоп розповість про ризики та підкаже, які моменти краще використати на свою користь.

Овен

Овнам зірки підказують, що це не вдалий день для важливого побачення, а також для легкого флірту та пошуку нових романтичних знайомств. Цієї доби все має йти за планом. Рутинне спілкування з коханою людиною може скрасити низку ділових турбот, але ввечері контакти краще згорнути.

Телець

Тельці можуть не отримати від спілкування з коханою людиною звичної порції яскравих емоцій та вирішити, що почуття охолонули. Зірки бачать картину інакше: сьогодні немає зайвої екстравагантності, демонстративності у прояві кохання та емоційного перехльостування, натомість є згода у важливих питаннях.

Близнюки

Близнюки можуть провести день у суперечливому настрої. З одного боку, вони відчуватимуть сильні почуття до об’єкта своїх симпатій, а з іншого — постійно контролюватимуть та стримуватимуть себе. Можливо, причиною буде негативний досвід минулого.

Рак

Раки здатні продемонструвати в особистих стосунках частку прагматизму чи скепсису. Багато Раків «заразяться» цим настроєм від партнера: у міру розвитку подій він може все частіше бути не в дусі, намагатися зачепити, образити чи спровокувати. Не виключено, що причиною буде давня образа.

Лев

Левам буде важко: обставини цього дня не схильні до приємних і легких романтичних контактів і доведеться з цим зважати. Не той день, коли варто боротися проти долі, що перешкоджає: результат буде до образливого скромним і є ризик даремно засумніватися у своїй привабливості.

Діва

Діви можуть зіткнутися із неприємними слідами свого любовного минулого. Можливий страх незручності, неоднозначності, глузування, розчарування, відмови, нечесної гри. Їм варто частіше нагадувати собі, що багато що змінилося і відгомони колишніх проблем не відіграють тієї ж фатальної ролі, що раніше.

Терези

Терези можуть пережити хвилину зневіри, яка виявиться сильнішою за них. Надія розвіятись у суспільстві об’єкта симпатій може виявитися нездійсненною і зірки радять її відкинути. Особливо небажано вибирати цю добу для спільних розваг та спроби відновити стосунки.

Скорпіон

Скорпіони мислять і відчувають своєрідно та іноді дотримуються гасла «чим гірше, ніж краще». Як не дивно, саме така лінія поведінки може принести успіх у представників іншої статі. Ця доба нагадує, що іноді важливіше бути друзями, а не романтичними коханцями.

Стрілець

Стрільці здатні піддатися впливу обставин і на якийсь час перетворитися на песимістів. Зірки радять не прагнути у такому стані духу до легкого та веселого контакту з коханою людиною, любовне послання може виглядати як діловий лист чи скарга на життєві проблеми.

Козеріг

Козероги мають у своєму розпорядженні відмінний важіль управління подіями, але ризикують самі випустити його з рук, наприклад, через свою недовірливість, песимізм чи схильність у самий невідповідний момент піддаватися суперечливим настроям. Не варто планувати побачення на вечір.

Водолій

Водоліїв може наздогнати зневіру, розвіяти яку не в змозі навіть присутність коханої людини та позитивний, що випромінюється нею. Деякі Водолії свідомо шукатимуть усамітнення, можуть перервати контакт, не відповідати на повідомлення, не підтримувати жарти, ігнорувати співчутливі питання.

Риби

Риб можуть відвідати похмурі думки. Вони здатні не помічати у відносинах хороше і всіляко мусувати погане. Однак зірки не вважають такий стан справ однозначним вироком: багато залежатиме від особистого темпераменту, від позитивного чи негативного настрою.

You cannot copy content of this page