fbpx
Спорт
Львів’яни на горбатому Запорожці успішно фінішували на найпрестижніших європейських автоперегонах у Монте-Карло

Вперше за 111 років українці на українських авто взяли участь у ретро-ралі “Монте-Карло Класик” – найпрестижніших європейських автоперегонах, що відбуваються у Франції та Монако.

Євген та Світлана Кравси – учасники автоперегонів зі Львова пройшли високогірну трасу на горбатому “Запорожці” (авто 1967 року випуску) Альпами та дістались фінішу. Львівський екіпаж подолав трасу завдовжки 500 км. Про це Євген Кравс повідомив на своїй сторінці у Facebook.

“Не віриться але, факт: ми вдало фінішували! Високими Альпами вдалося здолати! Було дуже тяжко: 6-7 кілометрові підйоми засніженими серпантинами для маленького “Запорожця”- надзвичайно екстремальне завдання. Але три українських “Горбатих вужика” і київський “вухастик” ЗАЗ-966 дісталися фінішу”, – поділився чоловік.

Також Євген Кравс написав, що, на жаль, чернівецький жіночий екіпаж проїхав всього 140-кілометровий шлях і зламався. “Екстремальне завдання. Засніжені перевали, круті підйоми, несподівані розв’язки руху. Мабуть, через ці труднощі ралі привертає увагу автоекстремалів. Потужний вітер, сніг і холод”, – поділився чоловік.

Він також наголосив, що таке випробування випало українцям вперше:
“Уперше українці на українських малолітражках кинули виклик європейській автомобільній ретро-еліті. І не спасували. Ми – на фініші!”

Участь української команди у ретро-ралі “Rallye Monte-Carlo Classic” відбулося за патронатом Кабінету Міністрів України.

Фото: Євген Кравс Facebook