fbpx
Дозвілля
Love story “козака” Гаврилюка: знайомство на Майдані та “стильна” теща (відео)

Нардеп “з народу” одружився та зізнався, що чекає сина.

Козак-депутат Гаврилюк скоро стане батьком. Його новоспечена дружина вагітна.

“Пару днів тому назад нас обрадували ангели у білих халатах. Сказали вони нам: вона вагітна. Дуже велика радость для нас. Бо, як не як, козацькому роду не буде переводу. А тому не буде, що вона вагітна хлопчиком. Буде хлопчик у нас. Іще буде один козак – нащадок козацького роду”, – запевнив Гаврилюк.

Їхньому коханню – два з половиною роки, зізнаються молодята. Із Яриною Михайло познайомився під час Майдану. І з першого погляду обоє закохалися. Михайло про неї піклувався, а ще – зігрівав від морозів.

“Я пішов до себе, у мене там була ничка така, склад так званий. І я в тім складі пошукав і знайшов козацьку папаху. Я її взяв і подарував цю козацьку папаху. Щоб її хоч чимось, хоч трохи зігріти. І таким чином ми почали спілкуватись. Слово за слово”, – розповів він.

Те, що коханий потрапив до рук правоохоронців і витримує знущання, Ярина дізналася з телебачення. Каже, тоді дуже злякалася. Кривдникам коханого, зізнається, пробачила лише тепер.

“У мене був шок, неусвідомлення того, що трапляється. Звісно, були і сльози”, – розповіла вона.

Весілля Гаврилюки святкували в Коломиї. Кажуть, скромно – лише 60 гостей. Із них тільки один колега-депутат. Дарували молодятам переважно гроші.

Своїм зятем Світлана Пригродська, мама Ярини, учителька однієї зі шкіл Коломиї, дуже задоволена. І на шлюб дітей, зізнається ТСН, благословила. Донька в неї одна, і, каже жінка, щаслива.

“Дуже хвилювалася, бо я чекала цього моменту. Бо діти разом вже три роки. Мені вже хотілося бачити свою доньку щасливою, той блиск в очах. Бо кожна дівчинка хоче вдягнути сукню”, – каже мама.

Та і з тещею Гаврилюку, кажуть колеги Світлани, теж пощастило. Вона і голодним не залишить, і гардероб підбере.

“Це теща, яка буде догоджати своєму зятеві, яка вміє приготувати смачну їжу, яка буде зважати на улюблені страви свого зятя. Це теща, яка може багато підказати своєму зятеві щодо стилю, іміджу. Тобто вона у нас сучасна, тримає руку на пульсі. Думаю, йому пощастило з тещею”, – кажуть вони.

Живуть молодята вже другий рік у столичній однокімнатці, яку винаймає Гаврюлюку держава. На своє житло, каже Михайло, немає грошей. Назбирали лише на весільну подорож – на море.

“Швидше за все, в Болгарію”, – зізнається Ярина.

А от коли вдасться відпочити – не визначилися. Вона залежатиме від роботи Михайла.

Як повідомлялося, молодята відгуляли своє весілля в неділю, 22 травня. 36-річний Гаврилюк був у вишиванці та шароварах. Відгуляли весілля у місцевому ресторані “Гал-прут”. Звісткою про вагітність молодята поділились на спільній прес-конференції, на якій розповіли також і про своє одруження.

Джерело.