fbpx
Дозвілля
“Ліга сміху”: стали відомі переможці другого сезону (відео)

Телеглядачам показали фінал другого сезону гумористичного проекту “Ліга сміху”, зйомки якого відбулися в кінці листопада. У фіналі другого сезону фестивалю “Ліга сміху” взяли участь три команди: “Лукас” (Кременчук), “Прозорий гонщик” (Одеса) і “VIP” (Тернопіль). У першому конкурсі “полотно” обов’язковими персонажами в виступах були обрані Святий Миколай для “V.I.P. Тернопіль”, Дід Мороз для хлопців з “Лукаса”, і Санта-Клаус для “Прозорого гонщика”.

За підсумками першого конкурсу лідера виявлено не було, всі команди отримали по 4 пункти від журі. Після цього кожна з команд повинна була зіграти імпровізовану сценку за допомогою трьох предметів, а учасники кожної з команд могли доповнювати сценки своїми смішними моментами. За підсумками даного етапу переможцем і лідером став “Прозорий гонщик” з перевагою в відразу три бали проти одного у суперників.

У другій частині фіналу був показаний театральний конкурс за участю запрошених зірок на тему “Зимових казок”. Команда “Лукас” за допомогою солістки групи “Время и Стекло” Наді Дорофєєвої показала вільне трактування казки “Дванадцять місяців”.

“VIP” (Тернопіль) вирішив запропонувати варіант казки “Білосніжка і сім гномів” і запросили в якості гостя народного артиста України, співака Віктора Павліка.

А ось “Прозорий гонщик” зумів показав своє трактування казки Ганса Крістіана Андерсена “Снігова королева”, запросивши на одну з головних ролей Євгена Кошового.

Читайте також: Надзвичайний виступ команди VIP Тернопіль (Ліга Сміху) – Сміятися будуть всі (відео)

Джерело.

facebook