fbpx
Дозвілля
Лідер “Бумбоксу” в Тернополі розказав, чи їздить з концертами до Росії та за кого вболіває на Євробаченні

Вчора з третьої частиною туру «Люди» гурт «Бумбокс» завітав до Тернополя. Вокаліст Андрій Хливнюк зізнається, що давненько не бував у Файному місті.

Навесні минулого року відбувся реліз міні-альбому «Люди», після якого розпочалися тури.

За кордон «Бумбокс» часто їздить з концертами, але не до Російської Федерації з 2014 року. Вокаліст гурту Андрій Хливнюк після перемоги України хотів би побачити своїх рідних в Росії. Він сподівається, що рани загояться, можливо, зі зміною політичної верхівки. Погляди слухачів є різними, що підтвердило присутність громадян Росії на їх виступі в Мінську.

– Вини слухачів немає. Неправда, що 99 відсотків громадян держави-агресора ненавидять українців. Основна вина на керівництві Кремля, армії, силових структурах. Але це не війна з Росією, а з узурпаторами влади, які хочуть, щоб ми сприймали цей конфлікт як міжетнічний, міжкультурний, — розповідає Андрій Хливнюк вокаліст гурту «Бумбокс».

Відносини між Росією та Україною співак порівняв з чоловіком-алкоголіком, який не хоче відпустити дружину і ладен її вбити, а вона не витримує цього безладу.

За національним відбором Євробачення в Україні Андрій не слідкував. Однак підтримує O.Torvald:

— Тішуся, що гурт Жені Галича представлятиме нас. Тим паче це колишня моя молодша група, я був одним з їхніх продюсерів під час запису альбому «Ти Є». Добре, що сьогодні рок-гурти можуть брати участь і відстоювати країну. Я вболіваю за них і бажаю успіху.

Вибір списку пісень на концерті залежить від настроїв команди, бажання та самих слухачів. За словами співака: «концерт – це, по-перше, шоу-бізнес, а, по-друге, зустріч з друзями яких давно не бачив». Тепер на сцені гурту не троє і не п’ятеро, а шестеро. Приєднався Павло Литвиненко, який єдиний, хто має музичну освіту.

Свої сили після турів, музиканти відновлюють спортом, серіалами, літературою.

– Я звик, більше 12 років у мене такий спосіб життя і невід’ємна частина мене. Складніше буде це не робити. Тим більше – це не найважча робота, – каже Андрій.

Цього року «Бумбокс» презентуватиме новий альбом «Голий король» з невеликою кількістю пісень, платівка займе приблизно 45 хв. Сьомого березня виходить кліп на пісню «Колишня», у якому йдеться про світ юності й краси зі своїми негараздами.

Читайте також:  Місячний календар стрижок на березень 2017 року

Джерело.