fbpx
Спорт
Лідер англійських фанатів закликав виключити Росію з Євро-2016

Росіяни будуть думати, що їм все зійде з рук через те, що ніхто не був заарештований після заворушень в Марселі

Лідер англійської Асоціації футбольних уболівальників Кевін Майлз висловився за виключення Росії з чемпіонату Європи з футболу через поведінку її фанатів. Про це він заявив в інтерв’ю The Telegraph.

“Раз вже на Євро -2000 участь Англії виявилося під загрозою через менш серйозні проблеми з поведінкою, то, зрозуміло, потрібно поставити під сумнів подальшу участь Росії в цьому турнірі, ґрунтуючись на тому, що ми бачили на стадіоні”, – заявив Майлз .

Російські вболівальники, як стверджує він, були добре організовані, і “виглядало так, як ніби вони місяцями тренувалися”.

Поліція, як вважає Майлз, також вела себе неправильно: вона “нічого не робила” для того, щоб запобігти сутичці, і не змогла забезпечити безпеку на належному рівні.

“Що поліція дійсно робила, так це розпорошувала сльозогінний газ там, де заворушення мали місце, не відрізняючи при цьому жертву від правопорушника”, – пояснив він.

На довершення всього ніхто не був заарештований, стверджує Майлз. Він вважає, що через це росіяни будуть думати, що їм все зійде з рук, і знову на когось нападуть.

Про ступінь провини англійських громадян в заворушеннях їх лідер нічого не сказав.

Читайте також: АНГЛІЙСЬКИЙ ФАНАТ ПЕРЕБУВАЄ ПРИ СМЕРТІ ПІСЛЯ НАПАДУ РОСІЯН У МАРСЕЛІ

Джерело.