fbpx
Спорт
Легенда українського футболу одружився з моделлю, яка молодша за нього на 35 років: опубліковані фото красуні

Колишній президент Федерації футболу України Анатолій Коньков несподівано вирішив одружитися. Обраницею 67-річного легендарного півзахисник київського “Динамо” і донецького “Шахтаря” стала киянка Марія Раупова, яка молодша за свого обранця на 35 років, пише “Обозреватель”

Дівчина в минулому займалася модельним бізнесом. Півтора місяці тому на своїй сторінці в Instagram Марія виклала фотографію з обручкою , яку підписала “Звичайно, так!”.

Пізніше 32-річна дівчина показала підписникам знімок з Коньковим з острова Халкідікі, а в Facebook змінила свій статус на “У шлюбі”.

Читайте також: “Символ зради свого народу”: дружина Тимощука змішала з брудом футболіста

Відзначимо, що Коньков є віце-чемпіоном Європи-1972, володарем Суперкубка УЄФА-75, Кубка Кубків-75, а також чотириразовим чемпіоном СРСР. З 2012 року по 2015-й очолював Федерацію футболу України.

Конечно ДА 💍❤️#engagement#proposal#isaidyes

Публикация от Машенька♓️ (@masharaupova)

Он сказал,что не вернется с Афона,потому что это единственное место,где я до него не доберусь,а я сказала,что утро вдвойне прекраснее,если начинается с хороших новостей…Я стояла на причале,а он махал рукой с уходящего корабля ,но мы так и не поняли кто из нас пошутил 😜🎪#греческиевыходные#доброеутро

Публикация от Машенька♓️ (@masharaupova)

Все будет как и должно быть,даже если будет иначе 😉#улыбайсяшире

Публикация от Машенька♓️ (@masharaupova)