fbpx
Дозвілля
Київські старшокласники навчатимуться онлайн

У столиці запустили безкоштовну освітню програму для старшокласників і абітурієнтів.

Тепер київські старшокласники та абітурієнти зможуть готуватися до уроків і ЗНО в режимі онлайн. Кілька днів тому в столиці запустили безкоштовну освітню платформу під назвою 10MinSchool, яка включає в себе курси з дев’яти шкільних предметів та іноземної мови за підтримки Kyiv Smart City.

Беслпатно. За словами Ольги Терещенко, виконавчого директора 10MinSchool в Україні, онлайн-платформа складається з 10-хвилинних відеороликів, і, щоб переглянути їх, досить мати комп’ютер або мобільний з виходом в інтернет. “Весь освітній матеріал, наданий на платформі, узгоджується з офіційною програмою Міносвіти України”, – каже Терещенко.

У Києві платформу тестуватимуть протягом року і в подальшому доступ до неї отримають школярі по всій Україні. До слова, сам проект був розроблений в Ізраїлі, є міжнародним і платним. “З огляду на складні часи в Україні, доступ до платформи буде безкоштовним і дозволить заощадити батькам на репетиторів”.

Які мінуси? За словами Сергія Горбачова, директора київської школи №148, будь-яка додаткова інформація навчання є корисною, але онлайн-освіту, на жаль, не замінить живе спілкування. “Особливість таких проектів в тому, що якщо поставити питання, то отримати відповідь відразу не вийде”, – розповідає Горбачов.

Як відбувається навчання. Зараз на сайті 10MinSchool доступні відео з хімії, алгебри, геометрії, біології, фізики, географії, історії, української мови та літератури, англійської мови. Є допоміжні матеріали у вигляді текстових статей та спеціальний форум, де можна задати онлайн-питання викладачеві по темі. Щоб ознайомитися з уроками, необхідно зареєструватися на сайті. Частина матеріалів доступна у відкритому доступі, а для інших необхідно ввести спеціальний код. “Коди будуть поступово передаватися в київські школи до кінця грудня, і з початку наступного року доступ до освітньої платформі отримають всі столичні школи. Відео уроки будуть постійно додаватися”, – розповіли в Kyiv Smart City.

Читайте також:ЗАМІСТЬ УРОКІВ – НА ПОЛОГИ: ШЕСТИКЛАСНИЦЯ ІЗ ЗАКАРПАТТЯ СТАЛА МАМОЮ

Джерело.