fbpx
Технології
Купила робот-пилосос і посудомийку – відразу почула, що зовсім зледащіла, не знаю, куди гроші дівати

Купила собі робот-пилосос і посудомийну машину. Давно про це мріяла, але на нормальні екземпляри ціни кусаються, а брати ширвжиток не хотілося. Наскладала, купила, тепер слухаю, яка я лінива жінка і що бездумно тринькаю гроші. Власноруч зароблені, прошу зауважити, гроші.

Дуже вражає, що люди у нас в країні не хочуть полегшити собі ж життя. Адже якщо об’єктивно – прибирати люблять одиниці, а решта це роблять тільки від того, що без цього ніяк. Але вперто не хочуть полегшити собі життя, посудомийка досі вважається якоюсь надмірністю. Не розумію, чому. Так, дорогувато, але явно корисніше, ніж телевізор на половину стіни. Але покупців телевізорів не засуджують, а ось людей, які бажають полегшити собі життя – так.

Мама мені сказала, що я як з дитинства ледаркою була, такою і залишилася. Хоча сама втрачає на прибирання по будинку цілий вихідний, а потім тиждень всім псує настрій нагадуванням про цей героїзм. І кому це треба? Я ж прибираю за годину-півтора. А ще, о, жах, раз на місяць викликаю клінінгову службу, щоб провести генеральне прибирання. Про останню завбачливо мамі не розповідаю, щоб вона від злості не луснула.

Але найбільше мене радують люди, які заявляють, що ці гроші можна було витратити на щось більш корисне, наприклад, допомогти нужденним.

Чудова логіка, тільки ті, що говорять, самі зазвичай не допомагають нікому, виправдовуючись тим, що у них зайвих грошей немає. А що так? На курорт летіти гроші є, то не летіть, проведіть відпустку в міському парку, а гроші за путівку віддайте на благодійність. Що взагалі за звичка рахувати чужі гроші?

Я схиляюся до думки, що у нас на підкірці свідомості записано “жити, перемагаючи”. А якщо хтось посмів собі життя полегшити, не перейматися зайвий раз, то він ніби як і не зовсім людина. Його треба піддати громадському осуду. Я ж не розумію, навіщо створювати собі зайві проблеми. Для кого прогрес не стоїть на місці? Потім ці люди скаржаться, що жити важко, що вони крім прибирання і готування в житті бачили тільки супермаркет у дворі.

Фото ілюстративне.