fbpx

Краще уникати різких рухів: нумеролог попередила про чотири особливо небезпечні дні цього березня

Найближчі чотири дні варто бути дуже обережними і уникати гострих кутів.

З 16 березня 2017 року о 6:10 ранку за київським часом почнуться Дні дельфіна. У сонячному календарі по авестийскій (арійській) традиції 12 місяців, плюс 5 (6) останніх днів року (з 16-го по 20-е або 21-е березня). Їх і називають Днями дельфіна або ще нульовими сонячними днями.

Дні дельфіна триватимуть у 2017 році до 20 березня. Це період суворого посту, смирення і покаяння, коли слід підводити підсумки і віддавати борги. 20 березня Сонце увійде в 1-й градус Овна, поклавши початок новому сонячному року. Тому нульові сонячні Дні Дельфіна дані нам для підготовки до нового витка в нашому житті.

З 16 по 20 березня також період спадною Місяця. Період спадною Місяця – це період очищення і звільнення. Всі процеси організму сповільнюються, з’являється ймовірність частих стресів і погіршення самопочуття.

Що бажано робити по спаданню Місяця:

  • завершувати справи
  • розривати непотрібні зв’язки і відносини
  • позбавлятися від шкідливих звичок а також від усього, що обмежує вас, не дає; вільно дихати і радіти життю
  • очищати організм, сідати на дієту
  • прибирати в будинку

Що не можна робити на спадаючу Місяць в березні 2017 року:

  • братись за щось нове
  • давати в борг
  • садити рослини
  • вкладати гроші

Дуже важливо пам’ятати, що з 16 по 20 березня не рекомендується починати нові справи, проекти, відносини, змінювати роботу і т.д.

З 23:57 17 березня до 4:58 18 березня, і з 12:38 до 17:29 20 березня за київським часом – період Місяця без курсу. У цей час ми стаємо більш розсіяними і задумливими. Не варто в цей період починати нові справи, а також призначати важливі переговори, проводити вибори – в майбутньому ситуація може змінитися так, що виконання взятих зобов’язань спричинить за собою необгрунтовані витрати.

Періоди Місяця без курсу є найбільш несприятливими для початку великомасштабних змін у власному будинку, сім’ї, для початку поїздок і подорожей за кордон, відповідальних відряджень. У період Місяця без курсу краще уникати покарання дітей, так як воно може привести до психологічної відчуженості, яке може дати про себе знати через багато років і місяці по тому.

Краще завершувати старі справи, позбавлятися від того, що заважає руху вперед у найбільш важливих для вас сферах життя. Зазвичай все, що відбувається при Місяці без курсу, не знаходить свого логічного вирішення або завершення. Однак в цей період ви можете легко побачити свій внутрішній світ таким, яким він є насправді. Тому в період Місяця без курсу варто спостерігати за своїми вчинками, щоб краще побачити і оцінити свої найяскравіші риси характеру.

З 22:12 16 березня до 23:13 17 березня за київським часом – 19-й місячний день. Це небезпечний період. В цей час люди стають більш вразливими, ніж зазвичай, більш сприйнятливими, схильними до чужого впливу.

Для бізнесменів це важкий період, відбуваються різні невдачі, неприємні сюрпризи або взагалі нічого не відбувається, в той час коли необхідно, щоб хоч що-небудь зрушило з мертвої точки. Необхідно з обережністю приймати нові пропозиції.

У цей день слід остерігатися потрапляння під чужий вплив, бути уважними, звертатися тільки до тих джерел інформації і емоційних переживань, до яких ви зазвичай звертаєтеся і в порядності яких ви впевнені.

Проведіть цей день без несподіванок, займіться справою, яку ви давно і добре знаєте. Вибачте тих, на кого гніваєтесь. Укладати шлюб в цей день не рекомендується. Нічого доброго з цього не вийде.

Будь-яка хвороба, яка проявилася в цей день, вимагає швидкої реакції і, як правило, медикаментозного лікування. Це хвороби не обов’язково важкі, але найчастіше тривалі, що вимагають від хворого витримки і завзятості. На цей день краще не призначати операцій.

У 19-й місячний день можна несподівано для себе виявити таємниці своєї підсвідомості (приховані комплекси, страхи, ілюзії і т.д.), щоб пізніше від них позбутися. Це хороший день для покаяння, духовного, морального очищення, звільнення від ілюзій і оман, брехні, гордині, чужих думок.

 

Живіть в гармонії!

Читайте також: “Я відчула, що моє обличчя горить”. У літаку вибухнули бездротові навушники (фото)

Джерело.

You cannot copy content of this page