fbpx
Дозвілля
Коли він познайомився з дружиною кращого друга, то онімів … Ось так сюрприз!

У кожного з нас є свої секрети і таємниці, про які не можна розповісти навіть найближчим друзям, тому що це може їм нашкодити. У таких випадках легше запитати поради у зовсім незнайомих людей.

Саме з цієї причини один з користувачів Інтернету поділився з читачами історією, яка довгий час не дає йому спокою. Ось що він розповів.

«На довгих чотири роки я поїхав за кордон заробляти гроші. Весь цей час я практично не спілкувався зі своїми близькими, а коли повернувся додому, мене чекало безліч новин.

Виявилося, що за цей час мій найкращий друг одружився. Звичайно ж, він писав мені про це і навіть надсилав фотографії з весілля, але на знімках я толком не розгледів його обраницю. А коли побачив її в реальному житті, відразу ж згадав, хто вона і за яких обставин ми познайомилися …

Справа в тому, що дружина мого друга була представницею найдревнішої професії. Вона терлась в барі, в який я частенько заходив. Одного разу я навіть скористався її послугами, і від тієї ночі у мене залишилися найяскравіші спогади!

З погляду жінки я зрозумів, що вона мене теж впізнала. А ось мій друг досі перебуває в невіданні з приводу минулого своєї дружини …

Мені дуже некомфортно бувати в їх будинку, адже я змушений зберігати цю таємницю. А ще ця жінка до-біса мене приваблює … Тепер постійно мучуся питанням: чи правильно я вчинив, що не розповів про все другу? »

А як ти вважаєш, чи потрібно в таких випадках зберігати таємницю, або ж гірка правда в будь-якому випадку краще солодкої брехні? Напиши в коментарях, що ти думаєш з цього приводу!

Читайте також: У Європі діють нові правила перевезення дітей в авто: деталі для українців

Джерело.