fbpx
Спорт
“Капітане, повернися!” – одноклубник пoмeрлoгo футболіста Давіде Асторі написав зворушливого листа

Футболіст італійської “Фіорентини” Ріккардо Сапонара написав зворушливий лист своєму одноклубнику і капітану команди Давіде Асторі, який пoмeр у неділю на 32-му році життя.

“Капітане, мій капітане. Чом ти не прийшов, щоб поснідати з усіма нами? Чому ти не взяв своє взуття з кімнати Марко (Спортьелло, голкіпер клубу) і не прийшов випити, як зазвичай, свій апельсиновий сік? Вони скажуть нам, що життя триває, що ми повинні дивитися вперед і знову зібратися, але яке це буде без тебе?

Хто прийде вранці до їдальні, щоб зігріти нас своєю посмішкою? Хто з цікавістю запитає нас, що ми робили напередодні увечері, щоб посміятися? Хто лаятиме молодих хлопців і хто відповідатиме найдосвідченішим? Хто створить коло для гри в “два дотики” і хто змусить Марко божеволiти? З ким ми обговорюватимемо епізоди шоу MasterChef, флорентійські ресторани, серіали і матчі, в яких ми грали? На кого я спиратимуся під час ланчу після важкого тренування?

Повернись, нам потрібно додивитися “Ла-ла ленд” і обговорити його, як будь-який фільм, що щойно вийшов. Вернись до Флоренції, вони чекають на тебе, щоб продовжити контракт і визнати все те добре і позитивне, що ти даєш нам кожен день. Вийди з цієї прoклятoї кімнати, ми чекаємо тебе завтра, коли відновляться тренування.

В житті є люди, які знають вас, але ніколи не спілкуються з вами. І є такі, як Давіде, хто відразу ж просто вітає тебе: “Ласкаво просимо до Флоренції, Рікі”.

Де б ти не був, продовжуй захищати наші ворота і просвіщати нас на правильному шляху. Капітане, мій капітане. Назавжди мій капітане”, – написав Сапонара в своєму акаунті в Instagram. За п’ять годин пост зібрав понад 140 тисяч” лайків “.

Джерело.