fbpx
Дозвілля
“Історичні знання” Плотницького повеселили мережу (відео)

Журналіст сепаратистського каналу «Луганськ 24» Леонард Свідовський випадково підставив свого ватажка своїми запитаннями .

Він під час розмови з Плотницьким з нагоди святкування річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників поцікавився у «визволителя» Донбасу, як народ «ЛНР» в світлі сьогоднішніх подій ставитися до цього ідеологічного свята.

Недовго думаючи Плотницкий почав свою відповідь на задане Свідовським запитання. Плотницкий заявив, що народ «ЛНР» не виняток, і це свято для нього також є знаменною датою.

«І визволення України, та відновлення країни в цілому, відбувалося тільки за рахунок того, що в цьому брали участь усі братські народи. В той момент йшла боротьба Радянського союзу з гітлерівським … Євросоюзом. І тільки завдяки єднанню відбулася перемога », -« блиснув »своїми історичними знаннями ватажок терористичної« ЛНР ».

Відзначимо, що за часів Другої світової війни, Євросоюзу не існувало в природі. У 1951 році було засновано перше Європейське співтовариство, а в 1957 році з’явилися Європейське економічне співтовариство і Євроатом. А сам Євросоюз був заснований лише в 1993 році після підписання Маастрихтської угоди.

Читайте також: У масштабній ДТП на Івано-Франківщині загинули четверо людей (фото)

Джерело.